To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech

To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech - Tereza Lukešová | Replicamaglie.com

...o jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech - Tereza Lukešová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích ... ... . To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech - Tereza Lukešová, Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se může zamilovat do nafukovacího míče? A že tohle všechno už dávno vědí mistři Tereza Lukešová: To jsem z toho jelen . Ve středu 23. října se na český knižní trh dostává v mnoha směrech pozoruhodná kniha pro děti To jsem z toho jelen.Bohatě ilustrovan ... To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích ... ... . Ve středu 23. října se na český knižní trh dostává v mnoha směrech pozoruhodná kniha pro děti To jsem z toho jelen.Bohatě ilustrovaná publikace o české přírodě a myslivosti nahlíží do tajemného světa lesní zvěře, mysliveckých tradic a přibližuje vztah myslivců k lesu a krajině. Popis produktu. Velkoformátová kniha s podtitulem Vyprávění o české přírodě a jejích lidech, která původně vznikla jako diplomová práce autorky v Ateliéru mediální a didaktické ilustrace Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, je sice určena dětem od 8 let, ale i dospělí v ní najdou spoustu užitečných informací o naší přírodě, zvěři, myslivcích ... To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech. Celkové hodnocení ... Naučit lidi vnímat les. Ilustrovaná kniha To jsem z toho jelen nabízí exkurz do světa myslivosti. Nová ilustrovaná kniha To jsem z toho jelen s podtitulem Vyprávění o české přírodě a jejích lidech si klade nemalý cíl naučit čtenáře moudře a citlivě vnímat les, jeho obyvatele i ochránce a zbavit Čechy předsudků spojených s myslivostí. To jsem z toho jelen Vyprávění o české přírodě a jejích lidech ... s autorem však žil ve volné přírodě. Další vyprávění popisuje život medvědů a vlků. ... Dostupnost: 5 ... Dům kultury AKORD Ostrava a jejich divadelní představení. Certifikáty, reference ... Vyprávění o české přírodě a jejích lidech. Za recenzní výtisk děkuji Euromedia ... Pik...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Lukešová
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech.pdf

POPIS

Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se může zamilovat do nafukovacího míče? A že tohle všechno už dávno vědí mistři na slovo vzatí – myslivci? Ne nadarmo je slovo myslivost odvozeno od slova myslet. Moudře a citlivě pečovat o les a chránit ho před pytláky přeci jen vyžaduje nějaké umění! Myslivci si dokonce vytvořili svoji vlastní tajnou řeč. Jestli jí chcete rozumět, dozvědět se třeba, co je to šoulačka nebo čiplenka, že kazatelna není jen v kostele, jak vypadá hon, co dělají lovečtí psi a jak žije divoká zvěř v lese, pak je pro vás tato kniha jako stvořená!

Chcete si přečíst knihu?To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Lukešová. Číst To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY