Hádej, kdo jsem

Hádej, kdo jsem - Filip Skoumal | Replicamaglie.com

...ing actors, actresses, directors, writers and more ... Recenze: Hádej kdo! Mišmaš aneb zvířecí tváře | DeskoveHry ... ... . Hra Hádej kdo v luxusní verzi s různými hracími variantami a špičkovou výbavou. 5 galerií různých postaviček ( více než 100 tváří) ; zvukové a světelné efekty, různé stupně obtížnosti, časovač. Snadno přenosné ve vkusné notebookové podobě. V ČESKÉM JAZYCE Chytrými otázkami musíte odhalit spoluhráčovu tvář. Hádej, kdo jsem! (TV Series 2007- ) Quotes on IMDb: Memorable quotes and exchanges from movies, TV series and more... Párty Alias Hádej, kdo jsi je zábavná pár ... Hádej, kdo jsem! - RVP ... ... Párty Alias Hádej, kdo jsi je zábavná párty hra s čelenkami, kde budete odhalovat identitu spoluhráčů podle pojmu napsaném na čelence, kterou má každý nasazenou na hlavě.Na čelence jsou pojmy jako povolání, národnost, postavy z filmů a knížek, zpěváci a podobně. Hráč, který je právě na řadě, se snaží všem ostatním vysvětlit, co mají na čele napsáno tak ... Protože v této sekci hrajeme hlavně hru "Hádej, kdo jsem", vkládám sem pravidla. Ve hře si zadavatel myslí nějakou osobu a ostatní hádají, kdo to je. 1) Výhra není žádná, jenom celosvětové uznání. 2) Ptáte se stylem, že napíšete číslo otázky a její znění....

INFORMACE

AUTOR
Filip Skoumal
DIMENZE
3,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádej, kdo jsem.pdf

POPIS

Sbírka Hádej, kdo jsem je druhou sbírkou mladého, talentovaného básníka Filipa Skoumala. Pojednává především o zamilovanosti a vztazích se ženami. Autor opěvuje jejich krásu, jindy bolestně křičí nad neopětovanou láskou, místy také reflektuje rodinné vztahy a tragické životní situace, které se k nim vztahují. Pohrává si s několika druhy veršů, přičemž tentokrát, na rozdíl od debutové sbírky Zlost na pobřeží života, nepřevažuje volný verš. Čerpá inspiraci z míst, která navštívil, u mnoha básní se ovšem nechává inspirovat hudebními styly (atmospheric black, doom nebo industrial metal), protože hudba hraje velkou roli v jeho životě i tvorbě.

Chcete si přečíst knihu?Hádej, kdo jsem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Skoumal. Číst Hádej, kdo jsem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY