Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie

Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie - Tomáš Nigrin, | Replicamaglie.com

.... Německo se po havárii jaderné elektrárny ve Fukušimě rozhodlo urychleně ukončit provoz všech svých jaderných elektráren ... Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné ... ... . Jaderná energie přitom po řadu desetiletí představovala nepostradatelný zdroj elektrické energie.Monografie Německo bez jádra? představuje v Česku výjimečný pohled na jadernou energetiku. Nespatřuje v ní jen technický problém, spadající pouze ... ISBN: 9788024632223 8024632225: OCLC Number: 949929968: Description: 1 online resource. Responsibility: Tomáš Nigrin, Martin Land ... Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné ... ... . ISBN: 9788024632223 8024632225: OCLC Number: 949929968: Description: 1 online resource. Responsibility: Tomáš Nigrin, Martin Landa, Tereza Svobodová a kol. Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie - Nigrin Tomáš, Landa Martin, Svobodová Tereza, kol. - Německo se po havárii jaderné elektrárny ve Fukušimě rozhodlo urychleně ukončit provoz všech svých jaderných elektráren. Jaderná energ Název: Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie. Autor: Nigrin Tomáš. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní prostředí, příroda; ISBN: 978-80-246-3186-8. EAN: 9788024631868. Objednací kód: NA260011 Německo bez jádra? a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... SRN na cestě k odklonu od jaderné energie ... Německo se po havárii jaderné elektrárny ve Fukušimě rozhodlo urychleně ukončit provoz všech svých jaderných elektráren. Jaderná energie přitom po řadu desetiletí představovala nepostradatelný zdroj elektrické energie. Monografie Německo bez jádra? představuje v Česku výjimečný pohled na jadernou energetiku. Německo se po havárii jaderné elektrárny ve Fukušimě rozhodlo urychleně ukončit provoz všech svých jaderných elektráren. Jaderná energie přitom po řadu desetiletí představovala nepostradatelný zdroj elektrické energie. Monografie Německo bez jádra? představuje v Česku výjimečný pohled na jadernou energetiku. Nespatřuje v ní jen technický problém ... Kupte knihu Německo bez jádra? (Tomáš Nigrin) s 18 % slevou za 139 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Jaderná energie - Kolektív . Energetická politika patří k vážným národohospodářským tématům. Na straně jedné Evropská unie volá po energetické bezpečnosti, výroba energie je ale na jejím území ve stejné chvíli omezována řadou regulací, zejména ekologického typu. Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie 2016, M. Landa. Německo se po havárii jaderné elektrárny ve Fukušimě rozhodlo urychleně ukončit provoz všech svých jadern...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Nigrin,
DIMENZE
8,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie.pdf

POPIS

Německo se po havárii jaderné elektrárny ve Fukušimě rozhodlo urychleně ukončit provoz všech svých jaderných elektráren. Jaderná energie přitom po řadu desetiletí představovala nepostradatelný zdroj elektrické energie. Monografie Německo bez jádra? představuje v Česku výjimečný pohled na jadernou energetiku. Nespatřuje v ní jen technický problém, spadající pouze do kompetence inženýrů a techniků, nýbrž jedno z klíčových politicko-společenských témat posledních desetiletí. Autoři zasazují rozhodnutí vlády Angely Merkelové o ukončení provozu jaderných elektráren do širšího kontextu, sledují vývoj problematiky od počátku civilního využití jaderné energie v Německu a věnují se řadě aktuálních otázek, např. motivům pro rozhodnutí o opuštění jádra, reakci německé veřejnosti, následkům ukončení provozu jaderných elektráren a také tématu radioaktivního materiálu a jeho následného uložení. Publikace představuje téma využití jaderné energie v souvislostech, a neměla by proto chybět v knihovně zájemců o společenskou problematiku související s otázkami energetického hospodářství, díky svému průřezovému charakteru je ovšem určena i pro zájemce o moderní dějiny Německa.

Chcete si přečíst knihu?Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Nigrin,. Číst Německo bez jádra? SRN na cestě k odklonu od jaderné energie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY