Windows 10: Snadno a rychle

Windows 10: Snadno a rychle - Josef Pecinovský, | Replicamaglie.com

...ze všech výročních aktualizací včetně těch z jara 2019: tmavý a světlý režim, nové nastavení nabídky Start, funkce Windows Hello, Windows Ink, OneDrive, Malování 3D ... Windows 10 snadno a rychle 978 80 247 5771 1 | Katalo.cz ... ... Windows 10 za 9 eur, Office 2016 Pro za 21 eur: Získejte až 20% extra slevu. Články. Komerční článek . Možnost spustit dvě okna vedle sebe je funkce. windows - excel - 2 okna vedle sebe - PC-HELP . Velké ikony totiž neobsahují název spuštění aplikace, zabírají méně místa a je tak možné umístit jich více vedle sebe ... Ukázka jak udělat z fotek video ve Windows Fotky Je to opravdu snadné a rychlé. Zde se dozvíte, jak hacknout účet Windows pomocí příkazové řádky, pokud stále potře ... Windows 10 - snadno a rychle by Flexibooks - Issuu ... ... Ukázka jak udělat z fotek video ve Windows Fotky Je to opravdu snadné a rychlé. Zde se dozvíte, jak hacknout účet Windows pomocí příkazové řádky, pokud stále potřebujete s něčím poradit, napište mi na email: [email protected] David Procházka Windows 7 . David Procházka: Windows 7 snadno a rychle Jste úplní začátečníci a potřebujete poradit s novou verzí Windows? Pak je pro vás tato kniha ta pravá. Bleskově a přehledně vás provede operačním systémem Windows 7 od jeho instalace, přes seznámení s jeho ovládáním, nastavení periferií a systémových služeb, až po řešení některých ......

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecinovský,
DIMENZE
9,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Windows 10: Snadno a rychle.pdf

POPIS

Pod vedením autorů se naučíte spouštět programy a přepínat mezi nimi (multitasking), vytvářet virtuální plochy, ovládat počítač dotykem a naplno využívat panel Start v podobě dlaždicových obrazovek. Seznámíte se také s aplikacemi dodávanými se systémem, jako například Počasí, Hudba Groove, Fotky, Filmy a TV pořady. Zkušenějším čtenářům autoři poradí s nastavením systému, úpravou vzhledu pracovní plochy nebo správou uživatelských účtů. Velkou pozornost kladou také na práci se soubory a složkami a podrobně popisují aplikaci Průzkumník a jeho četné funkce. V závěru knihy upřesňují přednosti nového prohlížeče internetu Microsoft Edge.

Chcete si přečíst knihu?Windows 10: Snadno a rychle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecinovský,. Číst Windows 10: Snadno a rychle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY