Bourneův mýtus

Bourneův mýtus - Robert Ludlum | Replicamaglie.com

...rnův mýtus ~ (2004) cz.avi.avi 0. 01:43:59 977 ... Bournův mýtus or Bourneův mýtus | Netflix ... .2 MB. Bournův mýtus (2004) - Film USA, Německo - režie: Paul Greengrass - herci: Matt Damon, Franka Potenteová, Brian Cox, Julia Stilesová, Karl Urban - recenze, fotky, ukázky Bourneův mýtus Robert Ludlum. V jednom kabaretu v Hongkongu se objeví jméno vepsané do louže lidské krve. Jméno, které chtěl celý svět zapomenout: Jason Bourne. 44 Kč 49 Kč - ušetříte 5 Kč (10 %) Sklad ... Bourneův mýtus / The Bourne Supremacy (2004) | Kinobox.cz ... . 44 Kč 49 Kč - ušetříte 5 Kč (10 %) Skladem. Detailní informace; Řada; ... Bournův mýtus or Bourneův mýtus 2004 13+ 1 h 48 m Akční thrillery Jasona Bournea vyžene z jeho útočiště zabiják a Jason se v tomto strhujícím pokračování ocitá mezi mlýnskými kameny tajných spojenectví, pastí a přestřelek. Kupte knihu Bourneův mýtus (Robert Ludlum) s 18 % slevou za 40 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Bourneův mýtus. The Bourne Supremacy (2004), režie: Paul Greengrass Jako produkt tajného programu musí Jason Bourne se svou partnerkou žít na útěku. Minulost však mívá tendenci člověka dohnat. Když tedy Bourne o přítelkyni přijde, vrátí se do bojového módu. Objednávejte knihu Bourneův mýtus v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Bourneův mýtus - Robert Ludlum. V jednom kabaretu v Hongkongu se objeví jméno vepsané do louže lidské krve. Jméno, které chtěl celý svět zapomenout:... Nakupte společně - Jason Bourne váz. Kniha Bourneův mýtus patří do série Jason Bourne váz..Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 94 Kč. Elektronická kniha Bourneův mýtus na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Bourneův mýtus od ostatních uživatelů. Nakupujte... Bourneův mýtus. Kdo napsal knihu Bourneův mýtus? Autorem je Robert Ludlum. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Robert Ludlum
DIMENZE
11,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Bourneův mýtus.pdf

POPIS

V jednom kabaretu v Hongkongu se objeví jméno vepsané do louže lidské krve. Jméno, které chtěl celý svět zapomenout: Jason Bourne. Legendární zabiják brutálně zavraždil čínského vicepremiéra. Šéfové světových velmocí si v hrůze kladou tytéž otázky: Proč se Bourne vrátil? Kdo ho platí? Kdo to odnese příště? Pouze oficiální americká místa znají šokující pravdu – žádný Jason Bourne neexistuje. Bylo to jen krycí jméno pro Davida Webba, použité při pátrání po nechvalně známém teroristovi Carlosovi. Bourneovu totožnost na sebe tentokrát vzal někdo jiný, a pokud se jeho řádění neučiní přítrž, svět zaplatí strašlivou cenu. Jediný, kdo tomu může zabránit, je právě David Webb, jenž vede poklidný život univerzitního profesora a nehodlá na tom nic měnit. Když mu však už podruhé vyrvou z náručí jeho ženu, Webb pochopí, že musí oprášit dávno zapomenutou minulost a vydat se do kalných vod mezinárodní špionáže, v jejichž hlubinách se skrývá nebezpečný, přísně utajovaný plán.

Chcete si přečíst knihu?Bourneův mýtus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Ludlum. Číst Bourneův mýtus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY