Lidé jsou podceňováni: Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět

Lidé jsou podceňováni: Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět - Geoff Colvin | Replicamaglie.com

...l bakaláře. Ale tato děsivá budoucnost není nevyhnutelná ... Kariéra a ekonomika Management Press mp | Zboží.cz ... . Lidé jsou podceňováni: Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět Existují pádné důkazy o tom, že technický pokrok má podíl na stále rostoucí nezaměstnanosti, pomalém růstu mezd a na situaci, kdy absolventi vysokých škol přijímají místa, která nevyžadují ani titul bakaláře. Někteří lidé sice doplatili na to, že je technika připravila o zaměstnání, a další to ještě... Zobrazit celý text Lidé jsou podceňováni Co ani nejchy ... Lidé jsou podceňováni: Co ani nejchytřejší počítače nikdy ... ... ... Zobrazit celý text Lidé jsou podceňováni Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět. COLVIN Geoff. Info: Management Press, 2016 (1.) - brož., 232 str. Z angl. přel. A. Breuerová Aneb co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět. Autor je jeden z nejrespektovanějších ekonomických novinářů. První třetina knihy se téměř nedá číst. Jsou tam příklady o tom, kdy stroje poráží lidi a jak se lidé bojí, že přijdou o práci. Jak jde technika dopředu. Potom to začne být zajímavé. Počítače možná dokáží analyzovat obrovské množství informací a racionálně rozhodnout, co je potřeba udělat, ale lidé nebudou chtít tato rozhodnutí nechat jen na strojích. Robotický soudce, který rozhodne o tom, zda půjdete nebo nepůjdete do vězení, bude pravděpodobně spravedlivější než lidský soudce. Lidé jsou podceňováni . 15,44 € ... Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět . Geoff Colvin; ... Ale tato děsivá budoucnost není nevyhnuteln...

INFORMACE

AUTOR
Geoff Colvin
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Lidé jsou podceňováni: Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět.pdf

POPIS

Existují pádné důkazy o tom, že technický pokrok má podíl na stále rostoucí nezaměstnanosti, pomalém růstu mezd a na situaci, kdy absolventi vysokých škol přijímají místa, která nevyžadují ani titul bakaláře. Ale tato děsivá budoucnost není nevyhnutelná. Někteří lidé sice doplatili na to, že je technika připravila o zaměstnání, a další to ještě čeká. Doplácet ale nemusíme. Zásadní skutečnost, kterou je třeba pochopit, a která je závažnější, než si možná uvědomujeme, je fakt, že se mění sama podstata práce a mění se dovednosti, kterých si ekonomika cení. Podobné historické posuny jsme již párkrát zažili – tím nejznámějším byla průmyslová revoluce. Pokaždé ti, kteří onen posun nerozpoznali nebo se s ním odmítli smířit, odpadli. Ale ti, kteří jej přijali za svůj, získali přinejmenším šanci na daleko lepší život. A totéž se ději i tentokrát.

Chcete si přečíst knihu?Lidé jsou podceňováni: Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Geoff Colvin. Číst Lidé jsou podceňováni: Co ani nejchytřejší počítače nikdy nebudou umět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY