Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy

Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy - Vít Havlíček | Replicamaglie.com

...ky či videa k tématu Antonín Rejcha ve Wikimedia Commons; Antonín Rejcha na projektu Musopen; Antonín Rejcha; Volně přístupné partitury děl od Antonína Rejchy v projektu IMSLP Nové pojetí fugy u porovnaj ceny v 8 obchodoch od 6 ... Manuál očkování 2 - Petráš Marek - Knihkupectví Ládví ... .16 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NOVÉ POJETÍ FUGY U ANTONÍNA REJCHY (VÍT HAVLÍČEK) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Kniha: Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy - Vít Havlíček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je u ... Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy (Vít Havlíček) od 6.16 ... ... .sk Kniha: Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy - Vít Havlíček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy Autor: Vít Havlíček Kniha obsahuje moderní český překlad Rejchova raného spisu O novém systému fugy, jenž je teoretickým zdůvodněním autorova zásadního kontrapunktického cyklu 36 fug pro klavír (tento ... Dům knihy.cz > Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy. HAVLÍČEK Vít. Info: Akademie múzických umění, 2015 (1.) - brož., 182 str. EAN: 9788073313708 ISBN: 978-80-733...

INFORMACE

AUTOR
Vít Havlíček
DIMENZE
9,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy.pdf

POPIS

Kniha obsahuje moderní český překlad Rejchova raného spisu O novém systému fugy, jenž je teoretickým zdůvodněním autorova zásadního kontrapunktického cyklu 36 fug pro klavír (tento cyklus můžeme s ohledem na rozsah i obsah zařadit mezi klíčová díla, jakými jsou oba díly Dobře temperovaného klavíru J. S. Bacha, Ludus tonalis P. Hindemitha a 24 Preludií a fug D. Šostakoviče). Vít Havlíček podrobně analyzuje uvedený Rejchův spis a zasazuje jej do historického i hudebněteoretického kontextu. Druhá část knihy je věnována Rejchově pojetí fugy v Pojednání o pokročilé hudební kompozici. Toto kompendium vyšlo v Paříži v době, kdy byl již Rejcha uznávanou autoritou a váženým pedagogem pařížské konzervatoře. Jedná se o jeho nejrozsáhlejší a nejobsáhlejší hudebněteoretické dílo. Publikace je doplněna mnoha notovými příklady, v příloze je uvedeno faksimile spisu O novém systému fugy, doprovodný obrazový materiál a přepis vybraných fug z Rejchova kompendia Pojednání o pokročilé hudební kompozici.

Chcete si přečíst knihu?Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vít Havlíček. Číst Nové pojetí fugy u Antonína Rejchy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY