Histronauti - Egyptské dobrodružství

Histronauti - Egyptské dobrodružství - Frances Durkinová | Replicamaglie.com

... Autor: Durkinová, Frances Nakladatel: Fragment EAN: 9788025342077 ISBN: 978-80-253-4207-7 Originál: An Egyptian Adventure Překlad: Histronauti: Egyptské dobrodružství (The Histronauts: An Egyptian Adventure) Vydalo nakladatelství Fragment v měkké vazbě v roce 2019 ... Kultura a společnost - starověký Egypt | Knihy.ABZ.cz ... . Původně vyšlo jako "The Histronauts: An Egyptian Adventure" v roce 2019. Vydání má 80 stran a prodává se v plné ceně za 199 Kč. Histronauti Egyptské dobrodružství Historie nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující kombinace poznávání a zábavných aktivit! Máš srdce dobrodruha, miluješ záhady a nebojíš se cestovat v čase? Tak se přidej k Histronautům! Tři kamarádi a jeden kocour m ... Egyptské Dobrodružství - Trailer - YouTube ... . Histronauti Egyptské dobrodružství Historie nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující kombinace poznávání a zábavných aktivit! Máš srdce dobrodruha, miluješ záhady a nebojíš se cestovat v čase? Tak se přidej k Histronautům! Tři kamarádi a jeden kocour mají namířeno do starověkého Egypta a rádi tě vezmou s sebou. Histronauti - Egyptské dobrodružství Frances Durkinová ... Připravit, pozor, dobrodružství začíná! Súbory na stiahnutie pdf Ukážka.pdf Uživateľská recenzia. Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné. Ďalšie {x} hodnotení ... Komiks "Histronauti: Egyptské dobrodružství" je rozhodně zajímavou alternativou ke klasickým historickým knihám pro děti. Komiksová forma je fajn, i když zde až tak zásadní není. Zajímavější jsou další prvky, které jsou zde použity. Mimochodem je super, že jsou tu prezentovány i recepty, které mají základ právě ve ... Kniha: Histronauti: Egyptské dobrodružství (Frances Durkin a Grace Cooke). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Histronauti Egyptské dobrodružství od Frances Durkin v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Trailer na mapu Egyptské dobrodružství. Odkaz na stažení: http://bit.ly/EgyptskeDobrodruzstvi Verze: 1.8, doporučeno 1.8.7 a výše Typ mapy: Adventure Počet h... Histronauti - Egyptské dobrodružství - Frances Durkinová. Připravit, pozor, dobrodružství začíná! Historie nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující... Hledáte Histronauti - Egyptské dobrodružství od Frances Durkinová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Histronauti Egyptské dobrodružství Frances Durkin. Skladem 5+ ks 183 Kč Běžná cena 199 ...

INFORMACE

AUTOR
Frances Durkinová
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Histronauti - Egyptské dobrodružství.pdf

POPIS

Historie nikdy nebyla tak zajímavá. Vzrušující kombinace poznávání a zábavných aktivit! Máš srdce dobrodruha, miluješ záhady a nebojíš se cestovat v čase? Tak se přidej k Histronautům! Tři kamarádi a jeden kocour mají namířeno do starověkého Egypta a rádi tě vezmou s sebou. Budete prozkoumávat hrobky dávných vládců nebo luštit hieroglyfy. Odhalíte tajemství mumifikace, zjistíte, zda Egypťané věřili v posmrtný život a které bohy uctívali.

Chcete si přečíst knihu?Histronauti - Egyptské dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Durkinová. Číst Histronauti - Egyptské dobrodružství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY