Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa

Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa - Veronika Salminen | Replicamaglie.com

...52 str. EAN: 9788087423905 ISBN: 978-80-87423-90-5 ... Politické dějiny - Rusko | Knihy.ABZ.cz ... . Hodnocení: 0 hodnocení Máme se bát Ruska? 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Kupte knihu Máme se bát Ruska? (Veronika Salminen) s 10 % zľavou za 11.35 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Máme se bát Ruska?. Dramata a osudy největš ... Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa ... . Máme se bát Ruska?. Dramata a osudy největší země světa - Veronika Salminen . Veliké Rusko si skoro vášnivě přeje být velmocí, svírá je obava, že když je svět začne vnímat jinak, tak hrozí Ruské federaci problémy a možná i katastrofa. Název: Máme se bát Ruska? - Dramata a osudy největší země světa. Autor: Veronika Salminen. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; ISBN: 978-80-87423-90-5. EAN: 9788087423905. Objednací kód: NA369328 Máme se bát Ruska? Dramata a osudy největší země světa Spisovatel Maxim Gorkij, po kterém v časech Sovětského svazu nazvali město Nižnij Novgorod, řekl prý kdysi: „Rusko má dvě tváře. Máme se bát Ruska? - Dramata a osudy největší země světa - Salminen Veronika . Spisovatel Maxim Gorkij, po kterém v časech Sovětského svazu nazvali město Nižnij Novgorod, řekl prý kdysi: „Rusko má dvě tváře. Jednu laskavou, tu slovanskou, tu druhou tatarskou - krutou a zlou." Zn Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Objednávejte knihu Máme se bát Ruska? - Dramata a osudy největší země světa v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Máme se bát Ruska? Máme se bát Ruska? Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788087423905. Dramata a osudy největší země světa. Manufacturer: Daranus. Varianta: Kniha 279 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... Máme se bát Ruska? - Dramata a osudy největší země světa - Salminen Veronika - Spisovatel Maxim Gorkij, po kterém v časech Sovětského svazu nazvali město Nižnij Novgorod, řekl prý kdysi: „Rusko má dvě tváře. Jednu laskavou, tu slovanskou, tu druhou t V Moskvě se často - a skoro tradičně - vždy báli nějakých potíží… Pokud někdo ruskou současnost chápe a dovede její rébusy se všemi historickými souvislostmi dešifrovat, pak je to autorka téhle knihy Veronika Salminen. Žije ve Finsku, odkud má do Ruska blízko. Byla tam mnohokrát a poznala ruskou realitu. Máme se bát Ruska? - Dramata a osudy největší země svě...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Salminen
DIMENZE
5,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa.pdf

POPIS

Veliké Rusko si skoro vášnivě přeje být velmocí, svírá je obava, že když je svět začne vnímat jinak, tak hrozí Ruské federaci problémy a možná i katastrofa. V Moskvě se často – a skoro tradičně – vždy báli nějakých potíží...Pokud někdo ruskou současnost chápe a dovede její rébusy se všemi historickými souvislostmi dešifrovat, pak je to autorka téhle knihy Veronika Salminen. Žije ve Finsku, odkud má do Ruska blízko. Byla tam mnohokrát a poznala ruskou realitu. Píše bez příkras a s nepopiratelnou touhou po objektivitě. Vidí Rusko takové, jaké opravdu je.

Chcete si přečíst knihu?Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Salminen. Číst Máme se bát Ruska?: Dramata a osudy největší země světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY