Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce

Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce - Matthew Watkins | Replicamaglie.com

..., ale je rozšířen přehled středoškolského učiva matematiky ... Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce (Matthew ... ... . Ve fyzikální a chemické části byly údaje revidovány s použitím nejnovějších pramenů a přidány .. V této útlé a půvabné knize shrnují matematik Matthew Watkins a ilustrátor Matt Tweed základní vzorce z matematiky a fyziky v sympatické a snadno pochopitelné podobě. Pokud byste si rádi osvěžili trigonometrii, gravitační zákony, teorii relativity, něco ze statistiky nebo matematické analýzy a řady dalších oborů, jste ... Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce. Matthew Wat ... Jednotky: Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce ... ... Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce. Matthew Watkins. V této útlé a půvabné knize shrnují matematik Matthew Watkins a ilustrátor Matt Tweed základní vzorce z matematiky a fyziky v sympatické a snadno pochopitelné podobě. Kupte knihu Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce (Matthew Watkins) s 7 % zľavou za 6.79 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Matematické vzorce Výpočty online Menu. Home; Algebra; Geometrie Obsahy obrazců a povrch těles Objem těles Obvod Poloměr vepsané a opsané kružnice sin(α), cos(α), tg(α), ctg(α) Teorémy Trojúhelník Čtverec a obdélník Kruh a kružnice Rovnoběžník ......

INFORMACE

AUTOR
Matthew Watkins
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce.pdf

POPIS

V této útlé a půvabné knize shrnují matematik Matthew Watkins a ilustrátor Matt Tweed základní vzorce z matematiky a fyziky v sympatické a snadno pochopitelné podobě. Pokud byste si rádi osvěžili trigonometrii, gravitační zákony, teorii relativity, něco ze statistiky nebo matematické analýzy a řady dalších oborů, jste na správné adrese. Jestli takovou potřebu nemáte, jen zalistujte a potěšte se největšími výtvory lidského ducha za poslední 3 tisíciletí v hutné podobě rovnic, které jsou esteticky působivé samy o sobě, a vtipné kresby tuto jejich vlastnost jen zdůrazňují. Kniha je kompaktní sbírkou formulí a základních pojmů z matematiky a fyziky, která vám pomůže rychle se zorientovat i v problémech, o nichž jste dosud neměli ani tušení.

Chcete si přečíst knihu?Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matthew Watkins. Číst Nepostradatelné matematické a fyzikální vzorce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY