Kosmetika z rostlin

Kosmetika z rostlin - Jan Novák, | Replicamaglie.com

... vyrobit glycerinový extrakt z jakékoliv bylinky, sušené i čerstvé ... Zuii Organic australská bio dekorativní kosmetika z květin ... ... . Kosmetika splňuje ty nejpřísnější evropské certifikace BDIH certified organic, EcoCert France a EWG Verified™. ... Všechna voda pochází z rostlin. Jejich extrakty jsou vyráběny za nízkých teplot, použitím unikátní technologie k zachování výživných účinných látek. KONTAKT. Kosmetika z rostlin Udržet si zdraví, svěžest a mladistvý vzhled je přirozeným přáním každého člověka. Ženy navíc ještě touží po kráse a osobitém půvabu. Nejrůzně ... Poctivá kosmetika s růžovým olejem www.ruzovakosmetika.cz ... . Ženy navíc ještě touží po kráse a osobitém půvabu. Nejrůznější krášlící prostředky, které se lidé postupně naučili používat, pocházejí ze světa rostlin. Kniha pojednává o rostlinách používaných v ... kosmetika z rostlin 499 Kč 453,64 Kč bez DPH Skladem /Na všechny masáže a ošetření těla používáme pečující produkty PURE FIJI z Jižního Tichomoří. Exotické oleje obsahují botanickou směs výtažků z tropických ořechů a výtažků exotických rostlin.... Rodinná firma BYLINEO ® - ručně vyráběná česká přírodní bylinná kosmetika. Jedinečná svým složením v celé Evropě. Jako jediní v Evropě máme výtažek z rašeliny PEZRA, proto naše kosmetika tak funguje, viditelná změna již za 4 - 6 týdnů. Za tím si stojíme. Přírodní kosmetika vyrobená z ingrediencí, které pocházejí z rostlin nebo minerálů, které rozzáří a vyžíví vaši pleť opravdu do hloubky. Přijďte si odpočinout a zregenerovat svou pokožku. Před samotnou procedurou Vám ráda nabídnu čaj, vodu, kafe, džus a nebo decilitr vínka pro ještě lepší uvolnění. Dárková sada - kosmetika s arganovým a růžovým olejem - denní krém 30 ml, krém na ruce 75 g. a mýdlo 50 g. 129,00 CZK 106,61 CZK bez DPH Kosmetika Missha obsahuje netradiční komponenty, jako je ovocné kyseliny, dřevěné uhlí nebo výtažky z mořských rostlin. Známé jsou především její masky Missha Pure Source. Korejská kosmetika Erborian v sobě spojuje přísně střežené staré korejské receptury s těmi nejnovějšími technologiemi. Vyzkoušejte třeba ... Kosmetika Ahava prochází přísným dermatologickým testováním (nikoliv však na zvířatech) a je hypoalergenní. Produkty této značky obsahují velmi kvalitní ingredience - vitamíny, arganový olej, bambucké máslo a dokonce i čistý diamantový prach. Samostatnou zmínku si ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Novák,
DIMENZE
10,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Kosmetika z rostlin.pdf

POPIS

Udržet si zdraví, svěžest a mladistvý vzhled je přirozeným přáním každého člověka. Ženy navíc ještě touží po kráse a osobitém půvabu. Nejrůznější krášlící prostředky, které se lidé postupně naučili používat, pocházejí ze světa rostlin. Kniha pojednává o rostlinách používaných v kosmetice, které jsou často i rostlinami léčivými. V knize jsou zařazeny domácí i cizokrajné rostlinné druhy, doprovázené podrobnými popisy jejich vlastností i použití, s doprovodnými ilustracemi ak. mal. Zdenky Krejčové.

Chcete si přečíst knihu?Kosmetika z rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Novák,. Číst Kosmetika z rostlin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY