Válka mocných: Spetekulární propojení

Válka mocných: Spetekulární propojení - Jan Eis | Replicamaglie.com

...ivota rozhoduje o budoucnosti všech. Válka mocných ... Jan Eis | Martinus ... . Spetekulární propojení - Jan Eis . Hluboká pravda o událostech odehrávajících se v čase kolem Vánoc, jež neměla spatřit světlo tohoto světa. Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Mocná hrstka lidí, která s nasazením svého života rozhoduje o budoucnosti všech. Každoroční událost uvrhne zkušené mágy celé ... Válka o chaco - echegaray vicente - Chci.cz ... . Každoroční událost uvrhne zkušené mágy celého světa do posvátné bitvy ve sféře, která obíhá planetu Zemi, podobně jako ji obíhá Měsíc. Válka mocných: Spetekulární propojení Hluboká pravda o událostech odehrávajících se v čase kolem Vánoc, jež neměla spatřit světlo tohoto světa. Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Mocná hrstka lidí, která s nasazením svého života rozhoduje o budoucnosti všech. Jan Eis: Válka mocných - Spetekulární propojení. Autor: Jan Eis. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Hluboká pravda o událostech odehrávajících se v čase kolem Vánoc, jež neměla spatřit světlo tohoto světa. Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Mocná hrstka lidí, která ... Válka mocných. Spetekulární pro...

INFORMACE

AUTOR
Jan Eis
DIMENZE
3,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka mocných: Spetekulární propojení.pdf

POPIS

Hluboká pravda o událostech odehrávajících se v čase kolem Vánoc, jež neměla spatřit světlo tohoto světa. Utajená válka, která ovlivňuje všechny, ale ví o ní jenom hrstka lidí. Mocná hrstka lidí, která s nasazením svého života rozhoduje o budoucnosti všech. Každoroční událost uvrhne zkušené mágy celého světa do posvátné bitvy ve sféře, která obíhá planetu Zemi, podobně jako ji obíhá Měsíc. Sféra, z jedné strany zářivá z druhé temná, umocňuje sílu vůle a má rozhodující vliv na život, na smrt i na celou planetu. Spisovatel fantasy, Jan Eis, využil skutečné okultní a ezoterické nauky, aby vás pozval do rozsáhlých sfér té nejvyšší fantazie, přesahující tento svět. Epické dobrodružství mágů ve světě nadřazeném Zemi, které má už od počátku vzniku lidí i jejich magie předepsané cíle své svaté války.

Chcete si přečíst knihu?Válka mocných: Spetekulární propojení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Eis. Číst Válka mocných: Spetekulární propojení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY