Skleněná těla: Černá melancholie

Skleněná těla: Černá melancholie - Erik Axl Sund | Replicamaglie.com

...r.o. Informace o knižní sérii Černá melancholie ... Melancholie: Skleněná těla CZ | CarovnaPolicka.sk ... . Detailní přehled jednotlivých dílů. ČBDB.cz - Databáze knih. Skleněná těla vyprávějí napínavý příběh o hudbě, touze a nenávisti - příběh o tom, čeho všeho je člověk schopen kvůli umění a jak extrémní prostředky je ochoten k tomu použít. Skleněná těla jsou návykový román, jehož čtení bolí, ale nejde zastavit. Parametry ISBN kód: 9788024252087 EAN kód: 97880 ... Černá melancholie: Skleněná těla by Great Content s.r.o ... ... . Parametry ISBN kód: 9788024252087 EAN kód: 9788024252087 Melancholie: Skleněná těla CZ. Erik Axl Sund. ... Skleněná těla vyprávějí napínavý příběh o hudbě, touze a nenávisti - příběh o tom, čeho všeho je člověk schopen kvůli umění a jak extrémní prostředky je ochoten k tomu použít. Skleněná těla jsou návykový román, jehož čtení bolí, ale nejde zastavit. Thermos - skleněná termoska se dvěma šálky černá 1,8l. Thermos Traditional je vakuově izolovaná termoska se skleněnou vložkou. Skleněná vložka je vsazena do kvalitního plastového těla, jež je opatřeno madlem. V šroubovacím uzávěru termosky je úložný prost... V 00:08 jsem po čtenářském maratonu dočetla Skleněná těla. Jsem ohromena... Každým dnem vyjde autorům trilogie Vraní dívka první díl nové, rovněž třídílné série Melancholie s názvem Skleněná těla. Byla jsem moc zvědavá na to, s čím tato švédská autorská dvojice, píšící pod pseudonymem Erik Axl Sund, přijde. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. „Decilitr vodky, decilitr sava. Vypije smrtelně jedovatou směs a nepozvrací se. Ani poté, co do sebe obrátí další sklenici …. Otevře dveře na balkón a nahé kotníky jí ovane studený vítr…. Strach z výšek se projeví napnutím svalů na zadní straně stehen a ona ví, že jí tím instinkt velí utéct" Skleněná těla jsou prvním dílem (ne) trilogie Melancholie, nového literárního počinu od tajemného švédského dua, jež se ukrývá za pseudonymem Erik Axl Sund. Autoři kontroverzního bestselleru Vraní dívka ve Skleněných tělech opět rozehráli mrazivý příběh na pomezí geniality a šílenství. Příběh, jehož čtení není příjemné, ale člověk se od něj prostě ... Skleněná těla od autorů bestselleru Vraní dívka přinášejí další temný severský thriller, jenž opět zamíří do nejhlubších koutů lidské duše a odkryje její odvrácenou tvář. Švédsko zaplavila vlna sebevražd. Umírají mladí lidé, ze světa scházejí těmi nejděsivějšími způsoby. U všech se našly staré kazety s hudbou z osmdesátých let. Autoři bestselleru Vraní dívka, kteří vystupují pod jménem Erik Axl Sund, publikovali další temný severský thriller. Nese název Skleněná těla a je prvním románem série Melancholie, na jejímž pokračování autoři momentálně pracují. Nabízí dynamický příběh, který čtenáře okamžitě upoutá a jen tak nepustí....

INFORMACE

AUTOR
Erik Axl Sund
DIMENZE
3,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Skleněná těla: Černá melancholie.pdf

POPIS

Skleněná těla od autorů bestselleru Vraní dívka přinášejí další temný severský thriller, jenž opět zamíří do nejhlubších koutů lidské duše a odkryje její odvrácenou tvář. Švédsko zaplavila vlna sebevražd. Umírají mladí lidé, ze světa scházejí těmi nejděsivějšími způsoby. U všech se našly staré kazety s hudbou z osmdesátých let. Stockholmský detektiv Jens Hurtig zjistí, že všechny patřily jediné ženě. Nedlouho poté začne někdo brutálně zabíjet vlivné osobnosti. Souvislost obou případů je hrozivější, než si kdo vůbec dokáže představit… Skleněná těla vyprávějí napínavý příběh o hudbě, touze a nenávisti – příběh o tom, čeho všeho je člověk schopen kvůli umění a jak extrémní prostředky je ochoten k tomu použít. Skleněná těla jsou návykový román, jehož čtení bolí, ale nejde zastavit.

Chcete si přečíst knihu?Skleněná těla: Černá melancholie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erik Axl Sund. Číst Skleněná těla: Černá melancholie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY