Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky

Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky - Jiří Žáček | Replicamaglie.com

...ředchozí obrázky Další obrázky. Hrůzostrašné pohádky o dracích, obrech, čertech, ježibabách, čarodějích, jezinkách a dalších strašidelných bytostech z domácích lidových pramenů i jiných evropských zdrojů vybral a barvitým jazykem převyprávěl Jiří Žáček ... Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky ... . Tajemnou atmosféru svými ilustracemi vytvořil Adolf Born, a tak se děti, které se rády bojí doma pod peřinou, mají na co těšit. A ... Hrůzostrašné pohádky o dracích, obrech, čertech, ježibabách, čarodějích, jezinkách a dalších strašidelných bytostech z domácích lidových pramenů i jiných evropských zdrojů vybral a barvitým jazykem převyprávěl Jiří Žáček. Tajemnou atmosféru svými i ... Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky - Jiří Žáček ... ... . A ... Hrůzostrašné pohádky o dracích, obrech, čertech, ježibabách, čarodějích, jezinkách a dalších strašidelných bytostech z domácích lidových pramenů i jiných evropských zdrojů vybral a barvitým jazykem převyprávěl Jiří Žáček. Tajemnou atmosféru svými ilustracemi vytvořil Adolf Born, a tak se děti, které se rády bojí doma pod peřinou, mají na co těšit....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Žáček
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky.pdf

POPIS

Hrůzostrašné pohádky o dracích, obrech, čertech, ježibabách, čarodějích, jezinkách a dalších strašidelných bytostech z domácích lidových pramenů i jiných evropských zdrojů vybral a barvitým jazykem převyprávěl Jiří Žáček. Tajemnou atmosféru svými ilustracemi vytvořil Adolf Born, a tak se děti, které se rády bojí doma pod peřinou, mají na co těšit. A proč právě hrůzostrašné pohádky? Protože je děti nejen milují (dospělí ostatně také, jen jim říkají jinak), ale zároveň v nich najdou mnoho příkladů, jak mohou překonat vlastní strach. Vědomí, že rodič nebo jiný dospělý vypravěč je nablízku, dětem pomáhá, ale zápas o statečné srdce si musí vybojovat samy.

Chcete si přečíst knihu?Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Žáček. Číst Hrůzostrašné pohádky pro malé strašpytlíky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY