Kynologická příručka

Kynologická příručka - Jan Koller | Replicamaglie.com

...kladatelství, Praha 1979. 215 stran. Brožovaná ... Kynologická příručka; Nový Karel | Antikvariát Učebnice ... . Nepatrné stopy opotřebení ... Všechny informace o produktu Kniha Kynologická příručka pro rozhodčí, chovatele a vystavovatele - Tichá Vladimíra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kynologická příručka pro rozhodčí, chovatele a vystavovatele - Tichá Vladimíra. Kynologická příručka 1979; Kynologická příručka 1954; Než si pořídíte prvního psa 1972; Kniha Kynologická příručka je v. Chystám se číst: 2x: Nápověda - Podmínky ... Kniha: Kynologická příručka - Jan Koller | Knihy.ABZ.cz ... . Chystám se číst: 2x: Nápověda - Podmínky užit ... ..Příručka pro výcvik psa, Naše Vojsko, Praha 1995, 1. vyd., 160 str., 16 str. příl., A5, v. celoplátno s přebalem Kynologická příručka - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Kynologická příručka pro rozhodčí, chovatele a vystavovatele - Tichá Vladimíra, Vázaná. Příručka pro rozhodčí exteriérů psů, poradce chovů, majitele chovatelských stanic i všechny ostatní, kteří se zabývají chovem psů. Kniha je dílem předních odborníků a vznikla ve spolupráci s Českomora... Kupte knihu Kynologická příručka od Vladimíra Tichá na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kynologická příručka Odborná práce, která poskytuje vysvetlení nekterých podstatných vecí duležitých pro chov psu. V první cásti prináší základní informace o výžive, telovede, plemenitbe, chovu a výcviku psa. Kniha jen strucne vysvetluje ruzné otázky všeobecné kynologie, pouze stat o nervové soustave a její cinnosti ... Kynologická příručka. Zverejnené v Kníhy; Praktická príručka pre rozhodcov, chovateľov a vystavovateľov na úvod stručne približuje pôvod a systematické zaradenie psa, domestifikáciu psa a tiež vznik plemien a ich rozdelenie podľa FCI. Nasleduje kapitola o anatómii a fyziológii psa. Ďalšie kapitoly sa zaoberajú výživou ... Inzerát Kynologická příručka, Koller, 1979, vydání 3. v okrese Hlavní město Praha, cena 50Kč, od wasabi na Sbazar.cz. Popis: Stav viz foto, obal ušpiněn. Odesílám přes Zásilkovnu za 65 nebo přes Českou poštu za 80. Na dobírku nezasílám. Příručka pro rozhodčí exteriérů psů, poradce chovů, majitele chovatelských stanic i všechny ostatní, kteří se zabývají chovem psů. Kniha je dílem předních odborníků a vznikla ve spolupráci s Českomoravskou kynologickou unií....

INFORMACE

AUTOR
Jan Koller
DIMENZE
10,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Kynologická příručka.pdf

POPIS

Odborná publikace, která poskytuje vysvětlení některých podstatných věcí důležitých pro chov psů. V první části přináší základní informace o výživě, tělovědě, plemenitbě, chovu a výcviku psa. Kniha jen stručně vysvětluje různé otázky všeobecné kynologie, pouze stať o nervové soustavě a její činnosti je rozvedená obšírněji. To proto, že tvoří základ stěžejního oboru kynologie, výchovy a výcviku služebních psů. Druhá část knihy obsahuje základní kapitoly ze zdravovědy; věnuje se péči o nemocného psa, uvádí druhy a příznaky chorob, které chovateli signalizují nezbytnost vyhledat odborné ošetření psa u veterináře.

Chcete si přečíst knihu?Kynologická příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Koller. Číst Kynologická příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY