První opravdový polibek

První opravdový polibek - Kasie Westová | Replicamaglie.com

...ohádkový konec, ale k jak němu dojdeme je taky zajímavé ... První opravdový polibek - Kasie Westová — Kniha.cz ... . Zde se to povedlo. Lacey mi byla sympatická, chovala se normálně a neměla žádné hvězdné manýry. Je tu hezky a myslím, že i pravdivě vykreslen přechod z dětství do dospělosti... Kniha První opravdový polibek Přidat komentář. Suzanne07. 2 12. května. Ke knížce jsem už od začátku čtení přistupovala jako oddechovce, a lehce podprůměrné, přeslazené contemporary. ... První opravdový polibek Autor: Westová, Kasie Nakla ... První opravdový polibek | Albatros media ... . ... První opravdový polibek Autor: Westová, Kasie Nakladatel: CooBoo EAN: 9788075449009 ISBN: 978-80-7544-900-9 Originál: Fame, Fate and the First Kiss Překlad: Špinová, Adéla Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Zatím u mě vedle P. S. Líbíš se mi, které mám chuť si zase znova ...

INFORMACE

AUTOR
Kasie Westová
DIMENZE
8,50 MB
NÁZEV SOUBORU
První opravdový polibek.pdf

POPIS

Lacey odjakživa snila o tom, že bude hrát ve filmu. Ale rozhodně si nepředstavovala, že její velký průlom na filmovém poli přijde ve stejnou dobu jako maturita. A i maturita bledne v porovnání s tím, že se musí vypořádat s Donavanem, který se dá popsat dvěma slovy: noční můra. Lacey se tak snaží nějak ustát vzkvétající kariéru, sabotáž přímo na place a taky románek s tím nejnepravděpodobnějším hlavním hrdinou. A rychle zjistí, že někdy se ty nejlepší příběhy odehrají, když se člověk odchýlí od scénáře.

Chcete si přečíst knihu?První opravdový polibek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kasie Westová. Číst První opravdový polibek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY