Devadesátky!: Roky nespoutané svobody

Devadesátky!: Roky nespoutané svobody - Johana Fundová | Replicamaglie.com

...nge. 2020 . READING . CHALLENGE . Michal has read 0 of 15 books ... Historie česká — Společenské vědy — Academia ... . . . 0% . View Books. View more. . Michal's Year In Books. Michal's 2019 Year in Books . Take a look at ... Knihu Johany Fundové Devadesátky! - Roky nespoutané svobody vydalo nakladatelství CPress. Najdete v ní kapitoly věnující se kultuře, včetně jedné speciální o televizi. Tu Johana napsala jako první. Do knihy přispělo i třicet českých osobností, které na devadesátá léta vzpomínají. Divoká doba, éra nespoutané svobody, dekáda nekonečných ... Devadesátky! | KNIHCENTRUM.cz ... . Divoká doba, éra nespoutané svobody, dekáda nekonečných možností, v níž se dalo báječně snadno zbohatnout. Desetiletí následující po listopadovém převratu v roce 1989 má v knize Devadesátky (Albatros Media, 2019) různá jména, všechna ale spojuje nepokrytá fascinace touto érou a tím, co po ní zbylo. "Porevoluční bydlení: Devadesátky patřily plastu i plakátům z Brava, říká autorka knihy o 90. letech, Johana Fundová. Nakonec sepsala o devadesátých letech knihu Devadesátky! - Roky nespoutané svobody, ve které se věnuje i bydlení. Jak naše domovy vypadaly před dvaceti lety? Co v nich bylo? A proč jsou devadesátky ... Jak naznačuje podtitul Roky nespoutané svobody, stěžejní je pro generaci, do které patřím i já, právě existence samozřejmé svobody. Tu totiž žádná z předchozích generací ve spojení s podobným klidem a mírem nepoznala. Devadesátky! Roky nespoutané svobody Johana Fundová Kup teď 199 Kč s dopravou 298 Kč . local_offer . Kniha Cesta do hlubin vesmíru . Aukce 1 Kč s dopravou 130 Kč . local_offer . Sám sobě terapeutem na cestách . Kup teď 181 Kč s dopravou 181 Kč . local_offer ....

INFORMACE

AUTOR
Johana Fundová
DIMENZE
6,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Devadesátky!: Roky nespoutané svobody.pdf

POPIS

Pamatujete si na dobu, kdy jste každou sobotu obědvali u Volejte řediteli, v neděli nakupovali nanuky u Family Frostu a odpoledne koukali na nové díly Beverly Hills 90210? Pak je tato unikátní publikace právě pro vás. Těšit se můžete nejen na mimořádně pestré vzpomínky osobností, ale také na charakteristiku různých oblastí devadesátkové éry – od gastronomie, módy nebo erotiky až po nezapomenutelné sportovní a hudební události.

Chcete si přečíst knihu?Devadesátky!: Roky nespoutané svobody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Johana Fundová. Číst Devadesátky!: Roky nespoutané svobody Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY