Je načase být šťastný!

Je načase být šťastný! - Kateřina Kantová | Replicamaglie.com

...niha, brožovaná, 136 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,7 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Je načase být šťastný! - Kateřina Kantová | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Je načase být šťastný! 4. 3 recenze ; Naší první povinností je mít rád sám sebe, udělat se šťastným, a teprve až se nám to podaří, budeme mít rádi lidi okolo sebe a uděláme šťastnými také ostatní. V této uspěchané době máme tendenci sami na sebe zapomínat a může to pro nás mít velmi nepříjemné následky ... Je určena všem, kdo se na cestě za štěstím a spokojeností trochu zatoulal ... Je načase být šťastný! - Kantová Kateřina | Knihy Grada ... ... Je určena všem, kdo se na cestě za štěstím a spokojeností trochu zatoulali a cestou ztratili i motivaci k pozitivním změnám. Je načase být šťastný! Přidat recenzi …že je dobré dělat věci, o kterých si myslím, že bych je nikdy neudělala. … že dovolit něco sama sobě je daleko obtížnější, než muset žádat o dovolení někoho jiného. …že dělat všechno na jedničku prostě nejde. …že alkohol podporuje kreativní myšlení. … že zůstat sama sebou může být jistá výhoda. Je načase být šťastný! Je načase být šťastný! Nakladatelství: Grada. Autor: Kateřina Kantov ... Naší první povinností je mít rád sám sebe, udělat se šťastným, a teprve až se nám to podaří, budeme mít rádi lidi okolo sebe a uděláme šťastnými také ostatní. V této uspěchané době máme tendenci sami na sebe ... Je načase být šťastný! autor: Kantová Kateřina, ediční řada: Psychologie pro každého. Tato kniha je manuálem ke znovunabytí štěstí, vnitřní vyrovnanosti, pocitu pohody a naplnění. Zároveň vám nabídne mnoho technik a ukáže na příkladech, jak toho dosáhnout. Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Je načase být šťastný! Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Je načase být šťastný! KANTOVÁ Kateřina. Info: Grada Publishing, 2016 (1.) - brož., 136 str. EAN: 9788024756967 ISBN: 978-80-247-5696-7 ... Váš cíl je to, co odlišuje motivované lidi od nemotivovaných, úspěšné lidi od neúspěšných, šťastné lidi od nešťastných. Vaším motivačním jádrem je váš cíl, který je udržován dvěma věcmi: existencí cíle a pohybem vpřed. Když budou tyto dvě věci základem, budete mít zdroj energie, který bude donekonečna živit vaši motivační energii. Je načase být šťastný! Kantová, Kateřina Cena: 195 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Je načase být šťastný! Psychologie pro každého. Tato kniha je manuálem ke znovunabytí štěstí, vnitřní vyrovnanosti, pocitu pohody a naplnění. Zároveň vám nabídne mnoho technik a ukáže na příkladech, jak toho dosáhnout. Je určena všem, kdo se na cestě za štěstím a spokojeností trochu zatoulali a cestou ztratili i ......

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Kantová
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Je načase být šťastný!.pdf

POPIS

Naší první povinností je mít rád sám sebe, udělat se šťastným, a teprve až se nám to podaří, budeme mít rádi lidi okolo sebe a uděláme šťastnými také ostatní. V této uspěchané době máme tendenci sami na sebe zapomínat a může to pro nás mít velmi nepříjemné následky (stres, pocit vyhoření a vyčerpání, deprese atd.). Děláme mnoho věcí najednou a ani jednu si pořádně neužíváme, nemáme čas, stále někam pospícháme. Zabýváme se věcmi, které nejsou ovlivnitelné (třeba že náš šéf vstal levou nohou z postele), místo toho, abychom svou pozornost a mysl zaměřili na to, co ovlivnit jde. Nemáme čas na sebe, ale ani na naše blízké, v době technologických vychytávek už spolu ani netrávíme kvalitní čas, a proto byla napsána tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Je načase být šťastný! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Kantová. Číst Je načase být šťastný! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY