Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa

Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa - Kimberlie Hamiltonová | Replicamaglie.com

...ší jinak. Zboží z Black Friday nelze objednat telefonicky, ale pouze na webu ... Neuveriteľné dobrodružstvá Talianov v Rusku - vyhledávání ... ... . Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky kromě Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku a Kladna otevřeno. Knihy a časopisy Ella & Max Kočky v akci!. Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa - Kimberlie Hamiltonová . Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachr ... Psi v akci hamilton kimberlie | Sleviste.cz ... . Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Kniha Kočky v akci! Neuvěřitelné, ale pravdivé příběhy z celého světa dokazuje, že kočky mají devět životů. Ve třiceti příbězích nám autorka Kimberlie Hamiltonová představuje kočku astronautku, kočky hrdinky druhé světové války, kočky námořnice a spoustu dalších kočičích osobností. Videa a vtipné obrázky z celého světa. ... Sloni jsou majestátná zvířata, ale když jsou mladí, jsou rozpustilí a rádi si hrají. Slůňata dovádějí ve vodě, pošťuchují se navzájem nebo s i lidmi! ... Kočky v akci! Čtyřnozí mazlíčci umějí vyvolat úsměv na rtech, a přitom se o to ani nesnaží! Psi v akci! - Neuvěřitelné, ale pravdivé. Lao-C / Hamiltonová Kimberlie. V této knížce najdete přes třicet pozoruhodných příběhů psích legend z celého světa, napříč staletími. Dočtete se o psech, kteří cestovali do vesmíru, o hrdinech, kteří dokázali odvrátit katastrofy či riskovali vlastní život, aby ......

INFORMACE

AUTOR
Kimberlie Hamiltonová
DIMENZE
10,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa.pdf

POPIS

Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Ovšem tahle knížka jim to konečně jaksepatří vynahradí. Ve více než třiceti příbězích, které tu najdete, totiž hrají prim samí kočičí hrdinové a hrdinky. Dočtete se tu o dvou legendách druhé světové války, o nebojácných námořnících brázdících oceány, o pokořených světových rekordech, o kočkách, podle nichž vznikly knížky, a o spoustě dalších kočičích osobností – včetně jedné astronautky, která cestovala do vesmíru (a pak zase zpátky na zem, aby o své cestě mohla vyprávět). Zkrátka čeká vás pořádná dávka pozoruhodných kočičích zajímavostí a dobrodružství. Nevěříte? Čtěte! I kočky mají své hrdiny a hrdinky!

Chcete si přečíst knihu?Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kimberlie Hamiltonová. Číst Kočky v akci!: Neuvěřitelné, ale pravdivé kočičí příběhy z celého světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY