Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda

Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda - Breck England, | Replicamaglie.com

...ní výhoda na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda - England ... ... . Hodnocení a recenze Přesvědčivé... Kniha: Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda: (EAN:9788072614226) máte možnosť kúpiť na Literama.sk. Vydal Management Press. Můžeme Vám poradit? Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda Breck England, Kory Kogon, Julie Schmidt Asi jste to všichni zažili - přednášející, který nepochybně rozumí svému oboru ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výho ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda - Kory ... ... ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda autor: England Breck, Kogon Kory, Schmidt Julie doporučená cena: 389 Kč naše cena:331Kč Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda autor: England Breck, Kogon Kory, Schmidt Julie doporučená cena: 389 Kč naše cena:331Kč Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda - England Breck, Kogon Kory, Schmidt Julie - Asi jste to všichni zažili - přednášející, který nepochybně rozumí svému oboru, nabízí zajímavá, často alarmující fakta, ale po prvních pěti minutách jeho pr Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda autor: England Breck, Kogon Kory, Schmidt Julie doporučená cena: 389 Kč naše cena:331Kč Kniha Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda. 7.6.2016 | Management Press. Nejnovější publikace z dílny autorů společnosti FranklinCovey je určena každému, kdo chce důsledně rozvinout jednu z klíčových schopností a dovedností nezbytných v současném světě byznysu - zaujmout a účinně sdělit vše, co ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda. Breck England, Kory Kogon, Julie Schmidt. 389 Kč ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda Breck England, Kory Kogon, Julie Schmidt. 389 Kč 350 Kč NAPIŠTE NÁM Budete to vědět jako první! Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? ... Nejnovější publikace z dílny autorů společnosti FranklinCovey je určena každému, kdo chce důsledně rozvinout jednu z klíčových schopností a dovedností nezbytných v současném světě byznysu - zaujmout a účinně sdělit vše, co chceme, aby se ostatní dozvěděli a přimět posluchače, aby jednali tak, jak potřebujeme. Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda Nejnovější publikace z dílny autorů společnosti FranklinCovey je určena každému, kdo chce důsledně rozvinout jednu z klíčových schopností a dovedností nezbytných v současném světě byznysu - zaujmout a účinně sdělit vše, co chceme, aby se ostatní dozvěděli a ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda ... Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda Kogon Kory, England Breck, Schmidt Julie. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Management Press. ISBN. 978-80-72614-22-6. EAN. 9788072614226. Počet stran. 216 ....

INFORMACE

AUTOR
Breck England,
DIMENZE
3,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda.pdf

POPIS

Nejnovější publikace z dílny autorů společnosti FranklinCovey je určena každému, kdo chce důsledně rozvinout jednu z klíčových schopností a dovedností nezbytných v současném světě byznysu – zaujmout a účinně sdělit vše, co chceme, aby se ostatní dozvěděli a přimět posluchače, aby jednali tak, jak potřebujeme. Autoři přinášejí praktický model umožňující přednášejícímu získat a udržet pozornosti posluchačů a především prostřednictvím prezentace efektivně dosáhnout svého cíle. Kniha nabízí množství neocenitelných, zcela konkrétních a snadno využitelných rad a doporučení, podložených jak nejnovějšími výzkumy, tak mnohaletou zkušeností autorů s jejich praktickým uplatněním.

Chcete si přečíst knihu?Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Breck England,. Číst Přesvědčivé vystupování jako konkurenční výhoda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY