Ve službách Spravedlnosti: Rádčská říše 1

Ve službách Spravedlnosti: Rádčská říše 1 - Ann Leckieová | Replicamaglie.com

...ugo, Nebula a Cena Arthura C. Clarka. Ve službách Meče ... XB-1 » Podruhé ve službách space opery (recenze) ... . Rádčská říše 2 Autorka: Ann Leckieová Přeložil: Petr Kotrle. Počet stran: 336 Vazba: vázaná Formát: 130×200 mm ISBN: 978-80-259-0633- Rádčská série není obvyklé ani snadné čtení, ale její závěrečný svazek je k přečtení trilogie pádným důvodem (i když příčina všeobecné obliby čaje asi zůstane skryta) a dostatečnou odměnou. Ann Leckieová: Ve službách Milosti (Rádčská ří ... Ve službách Spravedlnosti - Ann Leckie, 2016, pevná vazba ... ... . Ann Leckieová: Ve službách Milosti (Rádčská říše 3) Plus, 2018; překlad: Petr Kotrle; obálka: John Harris Ve službách Spravedlnosti: Ve vyhnanství na mrazivé planetě, kdesi ve vesmírném zapadákově, se originální hrdinka Breq pokouší o dokončení své mise. Kdysi bojovala v podobě obrovské vesmírné transportní lodi Spravedlnost Toren: měla k dispozici neomezenou umělou inteligencí a propojovala tisíce vojáků ve službách ... Soví skřítek Huhugo eBook Historická detektivka: Na stopě největších českých záhad eBook Ve službách Meče: Rádčská říše 2 eBook Slavné stavby Prahy 4 eBook Lední medvědi odcházejí za štěstím eBook Malá kniha uklidňujících omalovánek eBook Wonder Woman 1: Krev eBook Ať myši nepláčou eBook Žena v kleci eBook ... 100 1 _ ‎‡a Leckie, Ann, ‏ ‎‡d 1966-‏ 100 1 _ ... Rádčská říše: Raven tower. Spoken word (Andoh) Sabia ancilară: Sasohan kal: Seigun kantai. univers de fiction Radch: Ve službách spravedlnosti: Zabójcza sprawiedliwość ... 1 13.02.2018 Komentář může obsahovat spoilery: Dle mého názoru lepší než dvojka, ale do jedničky pořád něco chybělo. Kdyby nebylo prvních sto stran, kdy se řešilo, kde kdo bude bydlet, tak by to na těch pět hvězd i mohlo být....

INFORMACE

AUTOR
Ann Leckieová
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve službách Spravedlnosti: Rádčská říše 1.pdf

POPIS

Ve vyhnanství na mrazivé planetě, kdesi ve vesmírném zapadákově, se originální hrdinka Breq pokouší o dokončení své mise. Kdysi bojovala v podobě obrovské vesmírné transportní lodi Spravedlnost Toren: měla k dispozici neomezenou umělou inteligencí a propojovala tisíce vojáků ve službách rádčké civilizace, jež ovládla celou galaxii. Nyní následkem zrady o své výlučné a vlivné postavení přišla a ocitla se za trest lapená v křehkém lidském těle, ke všemu ještě ženském. A zatím moc neví, co si s ním počít. Stojí před ní řada nezodpovězených otázek, ale především v ní hoří touha po pomstě. První díl vesmírné trilogie se ve svět sci-fi stal hned po vydání naprostou senzací a i druhý díl už je nominován na nejlepší knihu tohoto žárnu na čtenářském serveru Goodreads (http://www.annleckie.com/novel/ancillary-sword/). Svým tématem ovšem přesahuje úzce scifistické publikum a oslovuje mnohem širší škálu čtenářů. Kniha krom celé řady jiných získala všechny tři nejprestižnější ceny v žánru sci-fi: Nebulu, Huga i cenu Arthura C. Clarka.

Chcete si přečíst knihu?Ve službách Spravedlnosti: Rádčská říše 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ann Leckieová. Číst Ve službách Spravedlnosti: Rádčská říše 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY