Velký zlý vlk je nemocný

Velký zlý vlk je nemocný - Jean Leroy, | Replicamaglie.com

...ak velikou, že bez pomoci doktora se jí nezbaví ... Velký zlý vlk je nemocný - Jean Leroy; Laurent Simon ... ... . Jenže co když mu doktor naordinuje sirup, nebo hůř injekci? Haúúú, no to by byla katastrofa! Pomoz velkému zlému vlkovi překonat strach. Velký zlý vlk je nemocný Autor: Jean Leroy ; Laurent Simon Celou knihou prostupuje látková hlavička vlka, kterou lze pomocí dvou prstů pohybovat (zavírat a otvírat ústa, kroutit s ní, dívat se do různých stran). Kupte knihu Velký zlý vlk je nemocný od Jean ... Velký zlý vlk je nemocný - Jean Leroy, Laurent Simon ... ... . Kupte knihu Velký zlý vlk je nemocný od Jean Leroy na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Velký zlý vlk je nemocný autor: Leroy Jean, Simon Laurent doporučená cena: 299 K ... Velký zlý vlk je nemocný. Kdo napsal knihu Velký zlý vlk je nemocný? Autorem je Laurent Simon, Jean Leroy. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Velký zlý vlk je nemocný. Jenže se strašně bojí doktorů. Haúúú, proveď prstového maňáska v knize… Název: Velký zlý vlk je nemocný. Autor: Simon Laurent, Leroy Jean, Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; ISBN: 978-80-256-2654-2. EAN: 9788025626542. Objednací kód: NA358798...

INFORMACE

AUTOR
Jean Leroy,
DIMENZE
12,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký zlý vlk je nemocný.pdf

POPIS

Velký zlý vlk je věčný smolař. Zrovna teď má důvod být mrzutý. HEPČÍ! Je totiž pěkně nastydlý. HEPČÍ! HEPČÍ! Rýmu má tak velikou, že bez pomoci doktora se jí nezbaví. Jenže co když mu doktor naordinuje sirup, nebo hůř injekci? Haúúú, no to by byla katastrofa! Pomoz velkému zlému vlkovi překonat strach. Pohraj si s ním nebo se s ním pomazli. V této veselé knížce s prstovým maňáskem se děti seznámí s vtipným a sympatickým vlkem. I když je sám velký strašpytel, naučí je, že není třeba se lékaře bát a že i nemoc se dá překonat s humorem.

Chcete si přečíst knihu?Velký zlý vlk je nemocný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Leroy,. Číst Velký zlý vlk je nemocný Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY