Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně

Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně - Roberto Santiago | Replicamaglie.com

...niha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný ... Fotbaláci 3: Záhada fantoma v bráně — Academia ... . Fotbaláci nemusí vždycky vyhrát, nikdy se ale nevzdají. Dokonce i když se při zápasech dějí velmi záhadné věci… Fotbaláci nemusí vždycky vyhrát, nikdy se ale nevzdají. Dokonce i když se při zápasech dějí velmi záhadné věci… Po prázdninách se všichni vracejí do školy i na hřiště. Fotbaláci mají nového spolužáka, kterému to děsně pálí v matice a prý umí číst myšlenky. ... Kniha Záhada fantoma v bráně. Při ... Fotbaláci 3 - Záhada fantoma v bráně - Santiago Roberto ... ... . ... Kniha Záhada fantoma v bráně. Přidat ... Třetí díl série fotbalových detektivek volně navazuje na předchozí příběhy Záhada usínajících rozhodčích (2018) a Záhada sedmi gólů do vlastní branky (2019). Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně - Roberto Santiago | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Hledáte Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně od Roberto Santiago? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžet...

INFORMACE

AUTOR
Roberto Santiago
DIMENZE
10,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně.pdf

POPIS

Po prázdninách se všichni vracejí do školy i na hřiště. Fotbaláci mají nového spolužáka, kterému to děsně pálí v matice a prý umí číst myšlenky. A navíc se přihlásil do týmu Soto Alto! A kromě něho i šest dalších skvělých hráčů. Fotbaláky čeká důležitý zápas, který musejí vyhrát, aby se udrželi v lize. Jenže na soupisce může být jen devět hráčů a napětí v kabině by se dalo krájet. Podaří se Fotbalákům všechny nástrahy překonat a udržet tým pohromadě?

Chcete si přečíst knihu?Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roberto Santiago. Číst Fotbaláci. Záhada fantoma v bráně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY