Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z

Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z - Hana Kašáková | Replicamaglie.com

...těte, co trh nabízí! V Typologii volů najdete výběr z mužských exemplářů od A do Z ... Kameny od a-z | HLEDEJCENY.cz ... . Zahoďte růžové brýle a pro jistotu na ně ještě šlápněte a otevřete průvodce dnešní vztahovou džunglí. ... Typologie volů výběr z mužských exemplářů od A do Z Hana Kašáková. 5,0 ( 1) Proč zrovna já mám na ně vždycky takový štěstí? Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou ... Typologie volů je humoristická ... Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z ... ... . Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou ... Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou vtipu komentuje trendy současné vztahové džungle, dnešní LOVEní a randění. Kniha: Typologie volů -- výběr z mužských exemplářů od A do Z - Hana Kašáková ... (výběr z mužských exemplářů od A do Z) Další popis zobrazit. Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Typologie volů. Akce ...

INFORMACE

AUTOR
Hana Kašáková
DIMENZE
5,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z.pdf

POPIS

Proč zrovna já mám na ně vždycky takový štěstí?Typologie volů je humoristická příručka pro každou ženu, která si hledá partnera, ale i pro ty, které někdy zažily srážku s volem. Bez růžových brýlí, s lehkostí a velkou dávkou vtipu komentuje trendy současné vztahové džungle, dnešní LOVEní a randění. Jakkoliv by se mohlo zdát, že se kniha až provokativně strefuje do mužských nectností, nešetří ani ženy. Koneckonců, to ony si volí za partnery voly a navíc, každý vůl má svůj něžný protějšek.

Chcete si přečíst knihu?Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kašáková. Číst Typologie volů: výběr z mužských exemplářů od A do Z Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY