Jak mi kobliha s marmeládou zničila život

Jak mi kobliha s marmeládou zničila život - Mark Lowery | Replicamaglie.com

...y, Roman, je třídní lůzr, suchar a typický mamánek s děsně trapnou maminkou, která ho přehnaně opečovává ... Lowery, Mark : Jak mi kobliha s marmeládou zničila život ... . Roman v ničem zvlášť nevyniká, ale pozor: miluje koblihy, zvlášť ty s malinovou ... Jak mi kobliha s marmeládou zničila život. Autor: Mark Lowery Přeložil: Jiří Popel. Počet stran: 205 Vazba: brožovaná Formát: 145×185 mm ISBN: 978-80-257-1678-6 Doporučená cena: 259 Kč. Knihu Jak mi kobliha s marmeládou zničila život vydalo nakladatelství Argo. Jak mi kobliha s marmeládou zničil ... Jak mi kobliha s marmeládou zničila život ... . Knihu Jak mi kobliha s marmeládou zničila život vydalo nakladatelství Argo. Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Mark Lowery. Skladem 5+ ks ... Kobliha potají ukrytá v kapse bundy rozpoutá celou sérii nešťastných příhod, které milému hrdinovi udělají ze života peklo na zemi. Skvělé! Mark Lowery vyrostl v Prestonu, dnes žije v Cambridgi s přítelkyní a dvěma dětmi. Je učitelem, nějakou ... Jak mi kobliha s marmeládou zničila život ... Kobliha potají ukrytá v kapse bundy rozpoutá celou sérii nešťastných příhod, které milému hrdinovi udělají ze života peklo na zemi. Skvělé! Mark Lowery vyrostl v Prestonu, dnes žije v Cambridgi s přítelkyní a dvěma dětmi. Je učitelem, nějakou dobu žil a pracoval v Itálii. Jak mi kobliha s marmeládou zničila život 4.5. 1 recenze ; Máte-li rádi břitký, suchý anglický humor, nemusíte ani být dítě, abyste si zamilovali příběhy kultovního britského humoristy Marka Loweryho. Hlavní hrdina jeho nové knihy, Roman, je třídní lůzr, suchar a typický mamánek s děsně trapnou maminkou, která ho ......

INFORMACE

AUTOR
Mark Lowery
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak mi kobliha s marmeládou zničila život.pdf

POPIS

Máte-li rádi břitký, suchý anglický humor, nemusíte ani být dítě, abyste si zamilovali příběhy kultovního britského humoristy Marka Loweryho. Hlavní hrdina jeho nové knihy, Roman, je třídní lůzr, suchar a typický mamánek s děsně trapnou maminkou, která ho přehnaně opečovává. Roman v ničem zvlášť nevyniká, ale pozor: miluje koblihy, zvlášť ty s malinovou náplní. A právě koblihou celý příběh začíná a taky končí. Kobliha potají ukrytá v kapse bundy rozpoutá celou sérii nešťastných příhod, které milému hrdinovi udělají ze života peklo na zemi. Skvělé!

Chcete si přečíst knihu?Jak mi kobliha s marmeládou zničila život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Lowery. Číst Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY