Čurumbum

Čurumbum - Jan Krůta | Replicamaglie.com

...v dětství téměř každý Čech. Ale většina spíš dvě, tři, deset… 19 ... Zdeňka Krejčová | Albatros.cz ... . pro malé čtenáře. věk. 8+ ČURUMBUM napsal : jan krůta. ilustroval a : zdeňk a krejčová. Představte si sídliště, uprostřed něj vysokánský dům a v něm docela nahoře malého ... ČURUMBUM napsal : jan krůta ilustroval a : zdeňk a krejčová Představte si sídliště, uprostřed něj vysokánský dům a v něm docela nahoře malého Péťu. Čurumbum Jan Krůta. 249 Kč 75 Kč Nová úžasná dobrodružství Olivera a ... Čurumbum | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Čurumbum Jan Krůta. 249 Kč 75 Kč Nová úžasná dobrodružství Olivera a Marici. Tentokrát ze slunného Chorvatska. Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu Petra Braunová ... V zajetí barbarského krále mají Lia a Rafe jen malou šanci na útěk. Jejich jedinou nadějí je spoléhat na to, že král bude příliš ohromen jejím darem, než aby je popravil. Jan Krůta: Doktor Petarda, Jizvy na zip, Úspěch? A co za to? - 3.díl, Sextenze, Čurumbum, Povídání na psí stráni, Můj domov, můj svět, Vyhrávat potichu ... Podrobný přehled činnosti Jan Krůta (spisovatel, scénárista, textař) Vystudoval Pedagogickou fakultu UK (čeština- tělesná výchova), během let publicista (Mladý svět - kulturní redaktor), šéfredaktor časopisu Sluníčko, zakládající člen, producent a ředitel firmy Bonton, majitel nakladatelství, umělecké a mediální agentury Arcadia Art Agency, šéfredaktor e-zinu ... Každoročně si pořizujete novou vánoční hvězdu, aby vám svou kombinací barev tmavě zelená a sytě rudá doplnila barevnou pohodu domova o Vánocích. Nikdy vám tenhle symbol vánočních svátků nevydrží do příštího roku. Asi děláte někde chybu. Poradíme vám, jak na to, aby vám tahle oblíbená květina vydržela do příštích Vánoc....

INFORMACE

AUTOR
Jan Krůta
DIMENZE
11,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Čurumbum.pdf

POPIS

Představte si sídliště, uprostřed něj vysokánský dům a v něm docela nahoře malého Péťu. Teprve se přistěhoval a z té výšky mu jde hlava kolem. A vnitřek takového domu je jeden velký lunapark! Zvlášť když Péťa ve sklepě objeví podivné stvoření. Je to fešácké strašidlo Čurumbum, a když se spolu ti dva seznámí, Péťa ještě ani netuší, jak důležitého si našel kamaráda. Kdo by mu jinak pomohl zneškodnit toho synka, který řádí po domě a vyvádí jednu neplechu za druhou? Ještě aby ty průšvihy padly na Péťovu hlavu, to tak!

Chcete si přečíst knihu?Čurumbum ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Krůta. Číst Čurumbum Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY