Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti

Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti - Louis Del Monte | Replicamaglie.com

...vě se nacházíte zde: » ivysehrad.cz » Historie a literatura faktu » Moderní dějiny » Geniální zbraně / Umělá inteligence a války budoucnosti Odeslat e-mailem » Tisk » Geniální zbraně; Listování ... Valky budoucnosti levně | Mobilmania zboží ... . Geniální zbraně Umělá inteligence a války budoucnosti Louis Del Monte. Přežije lidstvo konfrontaci se superinteligencí vybavenou geniálními zbraněmi? Ve své nové knize se americký fyzik, uznávaný odborník na umělé technologie, zaměřuje na využití umělých technologií ve vojenství ... Názov Geniální zbraně je tak trochu zavádzajúci. Podtitul Umělá inteligence a války budoucnosti vystihuje presnejšie hlavnú tému knihy. Del Monte rozoberá umelú inteligenciu všeobecnejšie, od jej ... Geniální zbraně - Louis Del Monte | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Názov Geniální zbraně je tak trochu zavádzajúci. Podtitul Umělá inteligence a války budoucnosti vystihuje presnejšie hlavnú tému knihy. Del Monte rozoberá umelú inteligenciu všeobecnejšie, od jej úplných začiatkov až do momentu singularity - teda superinteligencie, ktorú považuje za veľkú hrozbu pre celé ľudstvo. Kniha: Geni...

INFORMACE

AUTOR
Louis Del Monte
DIMENZE
3,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti.pdf

POPIS

Ve své nové knize se americký fyzik, uznávaný odborník na umělé technologie, zaměřuje na využití umělých technologií ve vojenství. Věnuje se vývoji od umělých zbraní ke zbraním autonomním, využití robotů ve vojenství, proměně armád a vojenství vlivem umělých technologií. Sleduje způsoby využití nejmodernější techniky v armádách největších mocností (Spojené státy, Čína, Rusko). Zabývá se vážnými otázkami, které vývoj autonomních a automatických zbraní a obecně systémů klade před člověka. Kniha, nabitá informacemi, se místy čte jako poutavý sci-fi román.

Chcete si přečíst knihu?Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Louis Del Monte. Číst Geniální zbraně: Umělá inteligence a války budoucnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY