Hravé psaní

Hravé psaní - Bonnie Neubauerová | Replicamaglie.com

...e zvířátka, Nauč se první slova, Nauč se písmenka, Nauč se abecedu, Nauč se čísla, Nauč se počítat, Nauč se barvy, Nauč se říkadla, písničky, pohádky, Hry pro batolata ... Píše číslice zrcadlově! Co s tím? ... . Hry pro děti, Zábava pro děti, kresby pro děti, test barev, test písmen, test čísel, Hravé učení, zabavne uceni. Objednejte 1x Tvůrčí psaní pro každého (1. díl), 1x Vyprávěj příběhy a 1x Hravé psaní (200 originálních cvičení)! ZDARMA ZÍSKÁTE 1x O psaní... Chci vědět víc (rozhovory s českými literáty) A POŠTOVNÉ ZDARMA Jak na hravé psaní. Psaní je komplexní proces, díky kterému rozvíjíme mozkové funkce, kreativitu, logic ... HRAVÉ PSANÍ - dočasná výjimečná cena! ... ... Chci vědět víc (rozhovory s českými literáty) A POŠTOVNÉ ZDARMA Jak na hravé psaní. Psaní je komplexní proces, díky kterému rozvíjíme mozkové funkce, kreativitu, logické a kritické myšlení a další procesy. Provází nás celý život a pokud s ním děti zápasí, vyvolává stres a psychickou nepohodu. Pokud víte, jak na psaní, tak se obtížím snadno vyhnete. Hravé psaní; Kontakt. NADAČNÍ FOND GABRIELIS Nedokončená 363 102 00 Praha 10 ... Psaní Hravě CZ + Písanie Hravo SK, Praha. 1 tis. To se mi líbí. Naučíme vás psaní všemi deseti, než řeknete QWERTZ! Už za měsíc můžete umět psát poslepu a bude vás to bavit. Pište hravě! Psaní Hravě CZ + Písanie Hravo SK, Praha. 1 tis. To se mi líbí. Naučíme vás psaní všemi deseti, než řeknete QWERTZ! Už za měsíc můžete umět psát poslepu a bude vás to bavit. Pište hravě!...

INFORMACE

AUTOR
Bonnie Neubauerová
DIMENZE
6,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Hravé psaní.pdf

POPIS

Sedíte u psacího stolu, prsty nad klávesnicí, jste připraveni psát… ale slova nikde. Vyschli jste… nebo ještě hůř, vyhořeli. Prázdná stránka znova vyhrála. Žádný strach. Ať bojujete se spisovatelským blokem, nebo jen hledáte způsoby, jak si procvičit kreativní autorské „svaly“, HRAVÉ PSANÍ vám zaručí, že už nikdy nezažijete další den beze slov. Najdete v něm celé dvě stovky autorských tipů a podle nich budete vytvářet svérázné postavy, zkusíte si klasické hry se slovy trochu jinak a vytvoříte zásoby nápadů na básně, povídky, články a dokonce i romány. Pište, čmárejte, škrábejte a sněte na každé straně – tvořivost nabízí nekonečně možností! V čem vám HRAVÉ PSANÍ pomůže: Budete psát bez tlaku předem daných očekávání. Přizpůsobíte proces psaní sami sobě na míru. Zvyknete si psát denně, takže bude snadnější se rozjet. Objevy, které při cvičeních uděláte, můžete snadno použít při svém „opravdovém“ psaní. Získáte nový pohled na sebe jako na autora. Budete experimentovat s různými přístupy ke psaní. Potvrdíte sami sobě, že se skutečně chcete psaní věnovat. U každého cvičení najdete i odstaveček „O krok dál“, některá cvičení můžete opakovat znova a znova a vaši tvořivost podpoří také ilustrace. Ať už si užíváte čirou radost ze psaní, nebo teprve začínáte, pomůžou vám tyhle živé stránky vylepšit autorské dovednosti, překonat spisovatelský blok – a přitom se ještě pobavit! Vhodné pro čtenáře od 9 let výše.

Chcete si přečíst knihu?Hravé psaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bonnie Neubauerová. Číst Hravé psaní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY