Zlatý míč: Od Sira Matthewse po Ronalda

Zlatý míč: Od Sira Matthewse po Ronalda - Zdeněk Pavlis | Replicamaglie.com

...oužíváním webu vyjadřujete souhlas. Ochrana soukromí - cookies ... Kniha Konec nadějím a nová očekávání - k dějinám české ... ... .. A nebyl jediný. Oficiální Twitter Barcelony byl také napaden a hacker na něm oznámil příchod Angela di Marii z Paris Saint-Germain. V úterý večer někdo napadl Instagram hěvzdy Manchesteru United Romela Lukaky. Kromě asi patnácti nově nahraných fotek pro 'epmuusic', napsal i provokující komentář pod fotku Cristana Ronalda, který se svěřoval ohledně nedávné soudní ... Velikán, hrdina, legenda, rytíř fotbalu. Média od Japonska p ... Zlatý míč | Knihkupectví U Malých Jilemnice ... ... Velikán, hrdina, legenda, rytíř fotbalu. Média od Japonska přes Indii a celou Evropu až po Kanadu informují o skonu fotbalisty Josefa Masopusta. "Český fotbal truchlí," oznámila svým odběratelům italská tisková agentura ANSA. Cristiano Ronaldo, neboli Mr. Champions League, v mládí perfektní křídelník, s perfektním driblingem, kličkami, rychlostí a přímými kopy. Excelentní hlavičkář, zakončovatel jak levou, tak pravou......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pavlis
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý míč: Od Sira Matthewse po Ronalda.pdf

POPIS

Publikace je sportovní encyklopedie, představující čtenáři v ucelené podobě historii všech ročníků prestižní evropské fotbalové ankety od roku 1956 do posledního vyhlášeného ročníku. Úvodní část je věnována historii , pravidlům ankety, kuriozitám a zajímavostem z její historie. Obsahuje i přehledný seznam vítězů a statistiky ročníků. Dále následují medailony jednotlivých vítězů s dobovými i současnými fotografiemi v textu. Každému hráči jsou věnovány 4 strany, vícenásobným vítězům 6 – 8 stran. Dvěma československým (českým) vítězům ankety je věnováno po 10 stranách. Na konci publikace obsahuje statistiku české ankety Fotbalista roku (včetně historie a pravidel). Publikace seznamuje čtenáře s životními a profesními osudy největších fotbalistů Evropy. Autorem je přední český sportovní a zejména fotbalový novinář Zdeněk Pavlis.

Chcete si přečíst knihu?Zlatý míč: Od Sira Matthewse po Ronalda ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pavlis. Číst Zlatý míč: Od Sira Matthewse po Ronalda Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY