Hejkalka

Hejkalka - Petra Martišková, | Replicamaglie.com

...olaných rukou? Hejkalka. 14:05 - 14:50, neděle (26 ... Hejkalka - Petra Martišková,Tereza Hieke | Knihy Dobrovský ... . leden) Herci: J. Obermaierová, J. Schmitzer, J. Schneiderová, A. Molčík, M. Libert Pohádka ČR (1998). Pohádka o ... Obsah filmu Hejkalka . Bylo - nebylo: byl jednou jeden mlynář a ten měl tuze línou a pyšnou dceru Bětku. Celý den by jen ležela na peci, dřímala a nechala si zdát sladké, přesladké sny o projížďkách ve zlatých kočárech. Jenže Bětka nebyla žádná komtesa ani hraběnk ... Hejkalka (TV Movie 1998) - IMDb ... . Jenže Bětka nebyla žádná komtesa ani hraběnka, ale obyčejná dcerka z krkonošského mlýna. Malé středisko pro středně pokročilé i začátečníky, lyžaře i snowboardisty. HeiPark Tošovice se nachází ve městě Odry, část Tošovice, 44 km od Ostravy.Středisko nabízí lyžovačku na čtyřech sjezdovkách, z toho jsou dvě středně náročné a dvě mírné, určené pro začátečníky a pro děti. hejkalka; hejkálek; externí odkazy . Encyklopedický článek Hejkal ve Wikipedii; Citováno z ... Hejkalka 13:05 - 13:50. Rodinné trampoty oficiála Tříšky 13:50 - 15:25. Tažní ptáci 15:25 - 17:10. Nevěsta s velkýma nohama 17:10 - 18:25. Kluci v akci 18:25 - 18:55. Události za okamžik a počasí ......

INFORMACE

AUTOR
Petra Martišková,
DIMENZE
8,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Hejkalka.pdf

POPIS

Od té doby, co se malá strašidlácká holčička Hejkalka narodila, běhá celé dny po lese, vyvádí různé lotroviny a les, do kterého se narodila, má prozkoumaný do poslední větvičky. Je totiž plný pokladů, ale nejsou to poklady ledajaké. Zdejší strážci totiž hlídají kouzelné bylinky. Jenže co všechno se může stát, když se bylinky dostanou do nepovolaných rukou? A co teprve, když se Hejkalka ocitne z rodného lesa rovnou u lidí? To potom musí spojit síly její věčně ustrašený kamarád Janek, sokol Protiva i všichni obyvatelé lesa, aby se ji pokusili zachránit a přivedli ji zpátky. Hejkalka přitom pozná cenu přátelství, naučí se pomáhat druhým a zjistí, že být jedinou Hejkalkou na světě není zase tak špatné. Ilustracemi vyzdobil Josef Quis.

Chcete si přečíst knihu?Hejkalka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Martišková,. Číst Hejkalka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY