Ze zákulisí života královny Alžběty II.

Ze zákulisí života královny Alžběty II. - Michaela Košťálová | Replicamaglie.com

...kulisí života královny Alžběty II. Autor: Michaela Košťálová - Zní to až neuvěřitelně - vitální, temperamentní, šarmantní a na svůj věk velmi půvabná královna je s Brity i s námi všemi již celých devadesát let, a k tomu ještě je nejdéle ... Ze zákulisí života královny Alžběty II. | Dumknihy.cz ... ... ... Zpravodaj ČT se ve své knize podělil o dojmy a zkušenosti ze života v Paříži, poodhalil zákulisí francouzské politiky, prozradil, co dnes dělají Jean-Paul Belmondo a Brigitte Bardotová, kde můžete potkat Milana Kunderu či proč je tady. Asi je to trochu jiná Paříž, než jakou znáte. Na Eiffelovku jsem ... Ze zákulisí života královny Alžběty II. - Michaela Košťálová. Zní to až neuvěřitelně - vitální, temperamentní, šarmantní a na svůj věk velmi půvabná... Inzerát Ze zák ... Ze zákulisí života královny Alžběty II. - Michaela ... ... . Asi je to trochu jiná Paříž, než jakou znáte. Na Eiffelovku jsem ... Ze zákulisí života královny Alžběty II. - Michaela Košťálová. Zní to až neuvěřitelně - vitální, temperamentní, šarmantní a na svůj věk velmi půvabná... Inzerát Ze zákulisí života královny Alžběty II v okrese Přerov, cena 120Kč, od Michaela Zdařilová na Sbazar.cz. Popis: Nová. Měkká vazba. Cena včetně poštovného. Ze zákulisí života královny Alžběty II. Michaela Košťálová. Zní to až neuvěřitelně - vitální, temperamentní, šarmantní a na svůj věk velmi půvabná královna je s Brity i s námi všemi již celých devadesát let, a k tomu ještě je nejdéle "sloužící" panovnicí. Úctyhodnou dobou devadesáti... Její královská Výsost princezna Margaret, hraběnka ze Snowdonu (Margaret Rose; 21. srpna 1930, Glamis, Skotsko - 9. února 2002, Londýn) byla členka britské královské rodiny, dcera krále Jiřího VI. a jeho manželky královny Alžběty, mladší sestra královny Alžběty II. Inzerát č. 119796689: Ze zákulisí života královny Alžběty II. @ Michaela Košťálová, Cena: 90 Kč, Lokalita: Mělník...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Košťálová
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Ze zákulisí života královny Alžběty II..pdf

POPIS

Zní to až neuvěřitelně - vitální, temperamentní, šarmantní a na svůj věk velmi půvabná královna je s Brity i s námi všemi již celých devadesát let, a k tomu ještě je nejdéle „sloužící“ panovnicí. Úctyhodnou dobou devadesáti let života se může pochlubit jen málokdo z nás. Někteří už zemřeli, jiní se teprve nedávno narodili, a přece od počátku 50. let až do moderního 21. století panuje v Británii stále jedna pozoruhodná královna, již známe jako elegantní dámu v barevných kostýmcích a slušivém kloboučku snad všichni. Avšak položme si otázku. Známe ji opravdu (zejména my Češi, kterých se britská historie týká přirozeně jen okrajově) tak dobře? Známe její tradiční zvyky, osobní koníčky, záliby či například nejrůznější humorné příběhy, kuriozity a rekordy jejího života? Spisovatelka si klade za cíl poutavě a s lehkostí provést čtenáře všemožnými událostmi a zvyky Alžbětina dvora, který se může v tuzemsku oprávněně jevit jako velký samostatný a nepoznaný svět. V publikaci nechybí ani občasná srovnání s českou historií, která se s britskou v určitých obdobích potkávala. Kniha je napsaná u příležitosti jubilea královny Alžbety II. Je vhodná pro všechny skupiny čtenářů.

Chcete si přečíst knihu?Ze zákulisí života královny Alžběty II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Košťálová. Číst Ze zákulisí života královny Alžběty II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY