Strašidla na hlídání – Půlnoční královna

Strašidla na hlídání – Půlnoční královna - Kat Shepherdová | Replicamaglie.com

...sů a vládkyni duchů přelstít. Strašidla na hlídání Půlnoční královna ... Kniha Strašidla na hlídání - Půlnoční královna | Moja-Kniha.cz ... ... Spolu se svými kamarádkami brzo zjistí, že pravého Kylea se zmocnila Půlnoční královna a nahradila ho jedním ze svých poskoků. Pokud ho holky chtějí zachránit, musí se vydat na děsivou cestu do lesů a vládkyni duchů přelstít. Strašidla na hlídání Půlnoční královna Strašidla na hlídání Půlnoční královna EAN: 9788025344538. Kat Shepherdová ... Spolu se svými kamarádkami brzo zjistí, že pravého Kyl ... Strašidla na hlídání Půlnoční královna | KNIHCENTRUM.cz ... . Kat Shepherdová ... Spolu se svými kamarádkami brzo zjistí, že pravého Kylea se zmocnila Půlnoční královna a nahradila ho jedním ze svých poskoků. Pokud ho holky chtějí zachránit, musí se vydat na děsivou cestu do ... > Strašidla na hlídání - Půlnoční královna ×-15% sleva. Kniha: Strašidla na hlídání - Půlnoční královna Autor: Kat Shepherdov á. Clio, Tanya, Rebeka a Maggie se spolu přátelí už od čtvrté třídy. ... Kniha Strašidla na hlídání - Půlnoční královna je opravdu zajímavá. Jedná se o knihu, která je určená pro děti...

INFORMACE

AUTOR
Kat Shepherdová
DIMENZE
7,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidla na hlídání – Půlnoční královna.pdf

POPIS

Rebecca je pořádně vyděšená. Od té strašlivé bouřky totiž není s Kylem něco v pořádku. Chlapec, kterého chodí hlídat, se začal chovat divně, na zdech jeho pokoje se objevují otisky rukou a kolem postýlky se kradou tajemné stíny. Spolu se svými kamarádkami brzo zjistí, že pravého Kylea se zmocnila Půlnoční královna a nahradila ho jedním ze svých poskoků. Pokud ho holky chtějí zachránit, musí se vydat na děsivou cestu do lesů a vládkyni duchů přelstít.

Chcete si přečíst knihu?Strašidla na hlídání – Půlnoční královna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kat Shepherdová. Číst Strašidla na hlídání – Půlnoční královna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY