Svět plný hádanek

Svět plný hádanek - Zuzana Pospíšilová | Replicamaglie.com

...l Praha 2016, 1.vydání, 124 stran, vázaná, nepatrná oděrka na rohu desek, výborný stav ... Svět plný hádanek | Táta na mateřské ... . Soutěž o krásnou knihu Svět plný hádanek. Soutěž již skončila (24. 5. 2016 23.59). Chceš získat krásnou knihu „Svět plný hádanek"? Jelikož je kniha plná hádanek, bude tvým úkolem rozluštit hádanku, která je napsaná níže a odpověď pak buď namalovat nebo jí použít v nějaké básničce nebo povídce. Svět plný hádanek za 269 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz Najdu Edu na posedu. H ... Svět plný hádanek - Zuzana Pospíšilová — Kniha.cz ... . Svět plný hádanek za 269 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz Najdu Edu na posedu. Havlíčková, Jana; Eichlerová, Ilona. 249 Kč 212 Kč. Skladem. Hravé básničky pro kluky a holčičky. Suchá, Romana. 219 Kč 186 Kč ... Ucelený soubor hádanek pro děti předškolního a mladšího školního věku, s jejichž pomocí si děti srozumitelnou a zábavnou formou rozvíjejí znalosti o okolním světě. Rozdělení na kapitoly je tematické, děti si mohou řešením hádanek upevňovat znalosti různých prostředí: ve školce, na poště, u lékaře, na policii, v lese, v cirkuse a podobně. Další kapitoly ... Svět plný hádanek - Pospíšilová, Zuzana. ... Ucelený soubor hádanek pro děti předškolního a mladšího školního věku, s jejichž pomocí si děti srozumitelnou a zábavnou formou rozvíjejí znalosti o okolním světě. Rozdělení na kapitoly je tematické,...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět plný hádanek.pdf

POPIS

Ucelený soubor hádanek pro děti předškolního a mladšího školního věku, s jejichž pomocí si děti srozumitelnou a zábavnou formou rozvíjejí znalosti o okolním světě. Rozdělení na kapitoly je tematické, děti si mohou řešením hádanek upevňovat znalosti různých prostředí: ve školce, na poště, u lékaře, na policii, v lese, v cirkuse a podobně. Další kapitoly jsou věnovány například částem těla, druhům sportu, barvám, povoláním nebo svátečním dnům, jako jsou Vánoce a Velikonoce. Hádanky rozvíjejí logické myšlení, schopnost dedukce a také tříbí jazykový cit. Kniha poskytne zábavu i poučení dětem ve volných chvílích, ale také může posloužit učitelům na prvním stupni ZŠ ke zpestření výuky, vychovatelkám ve školních družinách, využít ji mohou i učitelky pro předškoláky v MŠ a vedoucí dětských kroužků. Zuzana Pospíšilová je známá autorka knih pro děti, v Portále vyšla řada jejích titulů.

Chcete si přečíst knihu?Svět plný hádanek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Svět plný hádanek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY