Moderní lektor: Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých

Moderní lektor: Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých - Tomáš Langer | Replicamaglie.com

...rní průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých ... Moderní lektor - Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých ... . Jako jediný mezi mnoha zahrnuje na dvou stovkách stran celý komplex základů lektorské činnosti. Moderní lektor -- Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých - Langer, Tomáš ; Komplex základů lektorské činnosti vhodný zejména pro začínající lektory, ale i ti zkušenější v něm najdou mnoho zajímavých informací a inspirativních podnětů. ... Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělýc ... Moderní lektor - Langer Tomáš | Knihy Grada ... . ... Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých moderní LEKTR DOPORUČUJEME PRO PŘÍPRAVU NA ZKOUŠKU PROFESNÍ KVALIFIKACE LEKTOR DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ U k á z k a k n i h y z i n t e r n e t o v é h o k n i h k u p e c t v í w w w . k o s m a s . c z , U I D : K O S 2 2 0 4 9 0 Tomáš Langer Moderní lektor Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 6210. pu...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Langer
DIMENZE
5,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní lektor: Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých.pdf

POPIS

- Jak kurz sestavit, aby byli účastníci i zadavatelé spokojeni? - Jak s účastníky vzdělávání komunikovat a jak je motivovat? - Které metody vzdělávání jsou efektivní a na které byste měli raději zapomenout? - Co je e-beam, vizualizér a jak tyto a další moderní pomůcky v kurzu efektivně využít? - Jaké jsou zásady i nejčastější chyby při práci s učebními pomůckami? - Jak do výuky zapojit hlasování nebo jiné interaktivní metody?Na tyto a další otázky vám odpoví tento moderní průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých. Jako jediný mezi mnoha zahrnuje na dvou stovkách stran celý komplex základů lektorské činnosti.Prakticky pojatá příručka je určena zejména začínajícím lektorům, ale i ti zkušenější v ní najdou mnoho zajímavých informací a inspirativních podnětů. Dozvíte se, jak kurz dobře připravit po stránce organizační a metodické i jak jej správně lektorsky zahájit a úspěšně dovést až k jeho cíli. Zvládnete také vybrat vhodnou didaktickou techniku či vytvořit ideální učební pomůcky vašemu kurzu na míru. Zájemce o certifikaci pak knížka připraví na větší část zkoušky z profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání.Atraktivně podaný a čtivý výklad je doplněn řadou tipů, obrázků, otázek a úkolů, které vaše nové znalosti upevní a prohloubí. Díky přehledné struktuře a navigačním ikonám se navíc budete v textu skvěle orientovat.Pusťte se tedy do čtení a staňte se moderním lektorem ještě dnes!

Chcete si přečíst knihu?Moderní lektor: Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Langer. Číst Moderní lektor: Průvodce úspěšného vzdělavatele dospělých Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY