Roger Federer: Tenisový král

Roger Federer: Tenisový král - David Kozohorský | Replicamaglie.com

...oustu charitativních projektů ... Těší se i antukový král ... Federer získal jako první sportovec potřetí cenu Laureus ... ... . „S Rogerem jsme už zažili spoustu úžasných okamžiků jak na kurtu, tak mimo něj. Jsem nadšený, že naším zápasem pomůžeme dětem. Jsem v této oblasti poprvé, takže se už nemůžu dočkat, až mě tady Roger provede. Bude to zábava," dodal Nadal. Federer s Nadalem by si měli zahrát i čtyřhru. Roger Federer Tenisový král biografie memoáry sport. ... 2019: vydání: 1. stran: 360: ISBN: 978-80-7597-544-7 (v ... Roger Federer: tenisový král - David Kozohorský | Knihy ... ... . ... 2019: vydání: 1. stran: 360: ISBN: 978-80-7597-544-7 (váz.) Roger Federer. Hvězda, která zásadně ovlivňuje bílý sport skoro dvacet let. Jeho schop¬nost adaptovat se na nové trendy ve vybavení, taktice, ale i na mladší soupeře, odhodlané a zatím nezatížené jeho ... Roger Federer dobře znám prostředí a mnohá úskalí profesionálního sportu. V rozhovoru se zámořskými novináři se nechal slyšet, že je ochotný podat mladému krajanovi pomocnou ruku, když to bude potřeba. „Kdyby měl jakékoli otázky, vždycky rád pomůžu," nabízí svou pomoc tenisový král....

INFORMACE

AUTOR
David Kozohorský
DIMENZE
9,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Roger Federer: Tenisový král.pdf

POPIS

Roger Federer. Hvězda, která zásadně ovlivňuje bílý sport skoro dvacet let. Jeho schop¬nost adaptovat se na nové trendy ve vybavení, taktice, ale i na mladší soupeře, odhodlané a zatím nezatížené jeho silou neporazitelného šampióna, zaslouží obdiv. Přitom nežije jen životem sportovce. Angažuje se v te¬nisové politice, podporuje spoustu charitativních projektů, ale také se odvážně pouští do opravdu velkého byznysu – a v neposlední řadě je hlavou početné rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Roger Federer: Tenisový král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Kozohorský. Číst Roger Federer: Tenisový král Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY