S Madame Chic na úrovni: aneb Jak být elegantní každý den

S Madame Chic na úrovni: aneb Jak být elegantní každý den - Jennifer L. Scottová | Replicamaglie.com

... aneb, Co všechno jsem se naučila v Paříži / Hlavní autor: Scott, Jennifer L ... S Madame Chic na úrovni, aneb, Jak být elegantní každý den ... . Vydáno: (2014) Jak žít neustále šik : nadčasová tajemství Francouzek, jak být každý den elegantní, příjemně zábavná a okouzlující / Hlavní autor: Jett, Tish Vydáno: (2019) Jennifer L. Scottovou už znáte z jejích předchozích knih, v nichž jste s úsměvem na rtech četli o čase, který strávila v Paříži u rodiny Chic. Madame Chic se stala její mentorkou i zdrojem celoživotní... S Madame Chic na ... E-kniha: S Madame Chic na úrovni | Knihy.ABZ.cz ... . Madame Chic se stala její mentorkou i zdrojem celoživotní... S Madame Chic na úrovni: aneb Jak být elegantní každý den Jennifer L. Scottová Nakladatel: Mladá fronta 2015 Kniha: S Madame Chic na úrovni -- aneb Jak být elegantní každý den - Jennifer Scott ... S Madame Chic na úrovni si připomenete skrytou sílu vystupování s důstojností, laskavostí i půvabem.Jennifer L. Scottovou dobře znáte už z jejích předchozích knih, ve kterých jste s úsměvem na rtech četli její postřehy o čase ... Název: S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den. Autor: Scottová Jennifer L. Titul ...

INFORMACE

AUTOR
Jennifer L. Scottová
DIMENZE
9,49 MB
NÁZEV SOUBORU
S Madame Chic na úrovni: aneb Jak být elegantní každý den.pdf

POPIS

Jennifer L. Scottovou už znáte z jejích předchozích knih, v nichž jste s úsměvem na rtech četli o čase, který strávila v Paříži u rodiny Chic. Madame Chic se stala její mentorkou i zdrojem celoživotní inspirace. Byla dokonalým ztělesněním úrovně jako takové, a to nejen díky správnému držení těla, elegantním šatům a vybraným způsobům, ale i neochvějné sebejistotě a kultivovanosti ve všem, co dělala. Jak jste si jistě všimli, úroveň je v současném uspěchaném světě velkou vzácností. S Madame Chic na úrovni si připomenete skrytou sílu vystupování s důstojností, laskavostí i půvabem. V této nádherně ilustrované, praktické a inspirativní knize plné tipů, seznamů a nápadů se mimo jiné zamyslíte nad vhodným oděvem na společenské události, nad dobrou péčí o vzhled i uměním konverzace. Dozvíte se, jak být správnou hostitelkou i hostem i jak si vytvořit vhodné návyky a vlastní image. Zkrátka se naučíte být chic a na úrovni!

Chcete si přečíst knihu?S Madame Chic na úrovni: aneb Jak být elegantní každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer L. Scottová. Číst S Madame Chic na úrovni: aneb Jak být elegantní každý den Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY