Asi nejsem ženská

Asi nejsem ženská - Marcela Mlynářová | Replicamaglie.com

...jsem u autorky zvyklá, ale bohužel zrovna tahle kniha se, dle mého, moc nevyvedla ... Asi nejsem ženská - Marcela Mlynářová - Ucebnice.cz ... . Humor se mi nezdál moc dobrý a co hlavně - kniha na mě obsahovala až moc turistických informací. Asi nejsem ženská - Marcela Mlynářová. Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit... Objednávejte knihu Asi nejsem ženská v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte A ... Asi nejsem ženská - Marcela Mlynářová | Knihy Dobrovský ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Asi nejsem ženská od Marcela Mlynářová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Asi nejsem ženská od Marcela Mlynářová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Asi nejsem ženská Autor Marcela Mlynářová. Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích z ... Asi nejsem ženská - 18 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena 279,00 Kč ... Autor:Marcela Mlynářová Formát:124x191mm Počet stran:...

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
3,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Asi nejsem ženská.pdf

POPIS

Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí nevyhýbají zápory života, dává svým postojem jednoznačně najevo, že STOJÍ ZA TO HO ŽÍT. Především čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí, by neměly váhat, protože tato kniha je určena především jim. Navíc je vyzdobena půvabnými ilustracemi Tereza Budilové.

Chcete si přečíst knihu?Asi nejsem ženská ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Asi nejsem ženská Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY