Cesta tří králů - Čekání na Vánoce

Cesta tří králů - Čekání na Vánoce - Beatrice Masini | Replicamaglie.com

...005; Jedna balerína navíc 2007; To je ale povaha 2007; Staří a noví přátelé 2007; všech 7 knih autora ... Tři králové - Wikipedie ... . Podobné knihy. Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh 2016; Kniha Cesta tři králů - Čekání na Vánoce je v CESTA TŘÍ KRÁLŮ - Čekání na Vánoce:... Rádi byste s dětmi došli k Vánocům pomaloučku a s připraveným srdcem? V Cestě tří králů najde malý čtenář 24 vánočních příběhů na každý den vyprávěných s fantazií a poezií. Čekání na Vánoce. MASINI Beatrice. Info: Cesta, 2019 (1.) - váz., 112 str. Ilustr. A. Marchetti EAN: 97 ... Cesta tří králů - Čekání na Vánoce (Beatrice Masini ... ... . Čekání na Vánoce. MASINI Beatrice. Info: Cesta, 2019 (1.) - váz., 112 str. Ilustr. A. Marchetti EAN: 9788072952526 ISBN: Cesta tří králů(Masiniová Beatrice) - Rádi byste s dětmi došli k Vánocům pomaloučku a s připraveným srdcem? V Cestě Tří králů najde malý čtenář 24 vánočních příběhů na každý den vyprávěných s fantazií a poezií. Hlavními hrdiny příběhů jsou tři králové, kteří putují za kometou a začínají cestu naděje a očekávání. Cestou potkávají ... Kniha: Cesta tří králů -- Čekání na Vánoce - Angela Marchetti Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Název: Cesta tří králů - Čekání na Vánoce. Autor: Beatrice Masini. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7295-252-6. EAN: 9788072952526. Objednací kód: NA373364 Cesta tří králů - Čekání na Vánoce - Beatrice Masini . Hodnocení produktu: 0%. Rádi byste s dětmi došli k Vánocům pomaloučku a s připraveným srdcem? V Cestě Tří králů najde malý čtenář 24 vánočních příběhů na každý den vyprávěných s fan...

INFORMACE

AUTOR
Beatrice Masini
DIMENZE
12,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta tří králů - Čekání na Vánoce.pdf

POPIS

Rádi byste s dětmi došli k Vánocům pomaloučku a s připraveným srdcem? V Cestě Tří králů najde malý čtenář 24 vánočních příběhů na každý den vyprávěných s fantazií a poezií. Hlavními hrdiny příběhů jsou tři králové, kteří putují za kometou a začínají cestu naděje a očekávání. Cestou potkávají několik lidí té doby včetně Josefa a Marie, pastýřů ... Když konečně zaklepou na dveře a jsou uvítáni teplým světlem, je to večer 24. prosince. Byla první prosincová noc jistého roku, když si Kašpar, Baltazar a Melichar spletli kometu. Cože? Spletli kometu? No ano. Bylo to právě tak.

Chcete si přečíst knihu?Cesta tří králů - Čekání na Vánoce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Beatrice Masini. Číst Cesta tří králů - Čekání na Vánoce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY