Ducháčkovic rodina -aneb Mlžani v nesnázích

Ducháčkovic rodina -aneb Mlžani v nesnázích - Sandra Vebrová | Replicamaglie.com

... ... Knižní novinky Albatrosmedia.cz Srpen 2016 by Albatros ... ... ... EOF ... Mlhčarovníci, mlhylační Mlhupíři, ale především vesel...

INFORMACE

AUTOR
Sandra Vebrová
DIMENZE
8,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Ducháčkovic rodina -aneb Mlžani v nesnázích.pdf

POPIS

Rodina Ducháčkových opět na scéně! Duší svět ovládl zmatek. Začala se ztrácet mlha a všechno je vzhůru nohama. Na stopu této záhady se vydává i naše známá trojice Simon, Olívie a Bubi. Vypraví se za bratrancem Alfím, aby objevili tajemství kouzelných Mlhčarovníků, ale to je jen začátek jejich dobrodružství. Jak to bylo s neznámou Strašidelnou radou? A patřil do ní i prapradědeček z Ducháčkovic rodiny? Co se stane, když Olívie objeví zmínku o mlhupírech, kteří sají mlhu a hrozně se cpou? A existují vůbec ještě? Kdo posílá Ducháčkovic triu mizící vzkazy plné varování? A co čeká naše dobrodruhy v Dávnokraji, oblasti s pořádně mrzutými, nevyzpytatelnými duchy? Těšte se na strašidelná setkání, nečekané zvraty, napínavé pátrání, ale i spoustu legrace.

Chcete si přečíst knihu?Ducháčkovic rodina -aneb Mlžani v nesnázích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Vebrová. Číst Ducháčkovic rodina -aneb Mlžani v nesnázích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY