Místo kapra hlíva: Veganská párty kuchařka

Místo kapra hlíva: Veganská párty kuchařka - Kateřina Balcarová, | Replicamaglie.com

...řka Mějte se... Nová party kuchařka Vám ukáže, jak si lze po vegansku užít svátky a různé společenské příležitosti ... Veganská kuchařka Místo kapra hlíva | Vegan-Shop ... . Nepřijdete o řízky s bramborovým salátem, o vánoční cukroví, velikonoční mazanec, svatební nebo narozeninový dort ani o grilovačku s kamarády. Kromě receptů na Vás čeká i povídání o tradicích a jejich původu, zejména o těch, které nejdou s veganstvím ... Místo vejce banán: veganská nejen kuchařka, Česká Třebová. 2 417 To se mi líbí. INFORMACE A OBJEDNÁVKY: [email protected] ... Místo kapra hlíva: veganská párty kuchařka ... ... Místo vejce banán: veganská nejen kuchařka, Česká Třebová. 2 417 To se mi líbí. INFORMACE A OBJEDNÁVKY: [email protected] Místo kapra hlíva Veganská párty kuchařka . Kateřina Balcarov á, Veronika ... Kniha Místo vejce banán Veganská nejen kuchařka . Kateřina Balcarov á, Veronika Chládková / Cellula (2015 ... Místo kapra hlíva (Veganská párty kuchařka. Kateřina Balcarová & Veronika Chládková, Cellula, 2016. Táto kuchárska kniha ti ukáže, ako si po vegánsky môžeš užiť sviatky a rôzne spoločenské príležitosti. Všechny informace o produktu Kniha Místo kapra hlíva, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Místo kapra hlíva. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. ... Nová party kuchařka Vám ukáže, jak si lze po vegansku užít svátky a různé společenské příležitosti....

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Balcarová,
DIMENZE
9,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Místo kapra hlíva: Veganská párty kuchařka.pdf

POPIS

Nová party kuchařka Vám ukáže, jak si lze po vegansku užít svátky a různé společenské příležitosti. Nepřijdete o řízky s bramborovým salátem, o vánoční cukroví, velikonoční mazanec, svatební nebo narozeninový dort ani o grilovačku s kamarády. Kromě receptů na Vás čeká i povídání o tradicích a jejich původu, zejména o těch, které nejdou s veganstvím příliš dohromady a tak se dozvíte, jak se na vánoční stůl dostal kapr nebo kterak se vejce stalo symbolem Velikonoc. Samozřejmě v knížce najdete naše tipy, jak si tradice přizpůsobit tak, abychom se při jejich dodržování nijak nedotýkaly života nebo svobody zvířat. Čekají na vás i rozhovory se zajímavými osobnostmi veganské scény, ve kterých se dozvíte, jaké jsou úkoly České veganské společnosti, jak se lze v Čechách zapojit do aktivismu, jak uspořádat veganské společenské večeře nebo jak připravit veganskou svatbu.

Chcete si přečíst knihu?Místo kapra hlíva: Veganská párty kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Balcarová,. Číst Místo kapra hlíva: Veganská párty kuchařka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY