Na ostří nože

Na ostří nože - František Bor | Replicamaglie.com

...eň i vaší jedinou šanci na přežití? Sep ... Ewa Farna - Na ostří nože ... . 06, 1997 117 Min. Your rating: 0. 0 0 votes. Ewa Farna - Na ostří nože (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC).mp4 Na podzim chystá Ewa Farna v pražském Foru Karlín velké oslavy deseti let na scéně, zatím pro fanoušky připravila singl Na ostří nože a k němu nyní i videoklip. Spolu se zpěvačkou si v něm zatančila kapela Mandrage, Jiří Mádl nebo Jaromír Jágr. Na iDNES.cz klip uvádíme v premiéře. Ve ... Píseň Na ostří nože, zpěv Ewa Farna - Show Jana Krause 2 ... ... . Na iDNES.cz klip uvádíme v premiéře. Ve chvíli, kdy se při broušení vytvoří na druhé straně ostří nepatrná hrana, začněte brousit opačnou stranu nože. Je dobré si zapamatovat počet tahů, které jste udělali při broušení jedné strany nože a stejný počet tahů dodržet i na straně druhé....

INFORMACE

AUTOR
František Bor
DIMENZE
12,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Na ostří nože.pdf

POPIS

Lásku k literatuře jsem zdědil po mamince. V sedmnácti letech jsem začal psát deník a každodenním psaním jsem si postupně vypracoval svůj styl. Od pětadvaceti let píšu své „práce,“ které jsem vydal s názvem Paleta nálad (1994) v berounském nakladatelství.Ještě předtím mi vyšly některé povídky i v pražských novinách. Snažil jsem se, aby mé „práce“ byly různorodé, aby se témata neopakovala. Některé jsou dílem mé fantazie, v jiných jsem zachytil to, co jsem zažil a dál rozpracoval dle svého myšlení do konečné podoby. Ale stále jsem četl a hledal knihu s velkým K. Nalezl jsem ji ve filozofii čínského mistra LAO-Ć.V procesu psaní se opírám o nalezená poznání a vrstvení pravd, ke kterým jsem došel sám a mohl si je „ohmatat vlastníma rukama“. Ještě se musím zmínit o svém pseudonymu František Bor. Františka jsem si zvolil, když jsem četl knihu o francouzském básníku Francoisi Villonovi, a česká podoba František se mi zalíbila. Bor (neboli les) byl, je a bude nadále mou inspirací.

Chcete si přečíst knihu?Na ostří nože ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Bor. Číst Na ostří nože Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY