Nastává ráj pekla: Vize sibiřského šamana

Nastává ráj pekla: Vize sibiřského šamana - Bohuslav Hanuš | Replicamaglie.com

...utor se déle než tři desetiletí věnuje z důvodu své lékařské profese léčebně-alternativním metodám, v průběhu kterých se mimo jiné setkává i se sibiřskými šamany ... Byliny na zažívací potíže - Ida Rystonová - Megaknihy.sk ... ... . Na základě autorovy návštěvy u jednoho z nejznámějších sibiřských šamanů na Dálném severu si autor v knize klade nezodpovězené otázky týkající se problematiky naší degenerující ... Nastává ráj pekla - Vize sibiřského šamana. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0371827: Nakladatel: Bookretail s.r.o. Cena s DPH : ... Zboží ze stejné kategorie - Nastává ráj pekla - Vize sibiřského šamana. Vše začín ... Nastává ráj pekla: Vize sibiřského šamana - KOSMAS.cz ... . kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0371827: Nakladatel: Bookretail s.r.o. Cena s DPH : ... Zboží ze stejné kategorie - Nastává ráj pekla - Vize sibiřského šamana. Vše začíná modlitbou - Meditace o duchovním životě pro lidi ... Vize sibiřského šamana. HANUŠ Bohuslav. Info: Vodnář, 2019 (1.) - váz., 160 str. EAN: 9788074391521 ISBN: 978-80-7439-152-1. Hodnocení: 0 hodnocení Nastává ráj pekla 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Autor se déle než tři desetiletí věnuje z důvodu své lékařské ... Kupte knihu Nastává ráj pekla (Bohuslav Hanuš) s 22 % slevou za 140 K...

INFORMACE

AUTOR
Bohuslav Hanuš
DIMENZE
8,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Nastává ráj pekla: Vize sibiřského šamana.pdf

POPIS

Autor se déle než tři desetiletí věnuje z důvodu své lékařské profese léčebně-alternativním metodám, v průběhu kterých se mimo jiné setkává i se sibiřskými šamany. Na základě autorovy návštěvy u jednoho z nejznámějších sibiřských šamanů na Dálném severu si autor v knize klade nezodpovězené otázky týkající se problematiky naší degenerující společnosti. Kniha také zaujme milovníky divoké severské přírody a ty, kteří se zajímají o různé alternativní léčebné metody a blaho naší planety.

Chcete si přečíst knihu?Nastává ráj pekla: Vize sibiřského šamana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohuslav Hanuš. Číst Nastává ráj pekla: Vize sibiřského šamana Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY