Vejdi poutníče: Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši

Vejdi poutníče: Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši - Ondřej Faktor | Replicamaglie.com

...e sv. Jakuba Většího v Libiši. Přímo na místě činu jsme včera u příležitosti libišského jarm ... Nastenne drzaky na knihy | HLEDEJCENY.cz ... ... Vějdi poutníče - Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši . 2019. Skladem u dodavatele. 413 Kč 550 K ... Vějdi poutníče: Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši. Faktor, O. /VERBUM Publishing/ Středověké nástěnné malířství je hlavním tématem knihy plné poutavého textu a bohatého obrazového doprovodu. Publikace se věnuje významné gotické památce kostelu sv. Jakuba Většího v Libiši na Mělnicku. V ... Kostel svatého Jakuba Většího (Libiš) - Wikipedie ... . Publikace se věnuje významné gotické památce kostelu sv. Jakuba Většího v Libiši na Mělnicku. Význam libišského kostela ... Vydavateľstvo Verbum: Knihy, DVD, CD, hry - najširší výber za najnižšie ceny na Slovensku. Vejdi, poutníče. Autor: Ondřej Faktor | Nakladatelství: VeRBuM Středověké nástěnné malířství je hlavním tématem knihy plné poutavého textu a bohatého obrazového doprovodu. Publikace se věnuje významné gotické památce kostelu sv. Jakuba Většího v Libiši na Mělnicku. Význam libišského kostela spočívá ... Vejdi poutníče. Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši - Ondřej Faktor . Středověké nástěnné malířství je hlavním tématem knihy plné poutavého textu a bohatého obrazového doprovodu. Publikace se věnuje významné gotické památce kostelu sv. Jakuba Většího v Libiši na Mělnicku....

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Faktor
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Vejdi poutníče: Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši.pdf

POPIS

Středověké nástěnné malířství je hlavním tématem knihy plné poutavého textu a bohatého obrazového doprovodu. Publikace se věnuje významné gotické památce kostelu sv. Jakuba Většího v Libiši na Mělnicku. Význam libišského kostela spočívá především v jeho autenticitě – po stavební stránce totiž přetrval více než šest století let od svého vzniku ve 14. století až do současnosti v původní podobě bez větších zásahů a přestaveb a též jeho interiér vypadá bezmála totožně jako kdysi. Nejcennější stránkou kostela jsou mimořádně dobře dochované a ikonograficky poutavé malby na zdech lodi a presbytáře. Podle všeho vznikly v 80. - 90. letech 14. století a prezentují jeden z nejlépe zachovaných, nejucelenějších a nejrozsáhlejších příkladů chrámové výzdoby z doby krále Václava IV. Kniha vychází ku příležitosti 600. výročí od smrti Václava IV.

Chcete si přečíst knihu?Vejdi poutníče: Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Faktor. Číst Vejdi poutníče: Kostel sv. Jakuba Většího v Libiši Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY