Evoluce - Věž zajatců

Evoluce - Věž zajatců - Thomas Thiemeyer | Replicamaglie.com

...tkům a na zemi znova ožil ... Audiokniha Evoluce - Věž zajatců obsahuje druhý díl oblíbené fantasy série ... Recenze knihy Evoluce: Věž zajatců (Thomas Thiemeyer ... ... . Napsal Thomas Thiemeyer. Čte Marek Holý. Režie Miloš Vrána. Evoluce #2. Když Lucie a její přátelé po vyčerpávající cestě dorazí do města posledních přeživších, brzy zjistí, že zde nenajdou odpovědi, které celou dobu tak usilovně hledali. Evoluce - Věž zajatců Autor: Thiemeyer, Thomas Nakladatel: Bookmedia EAN: 9788088213628 ISBN: 978-80-88213-62-8 Originál: Evolution: Der Turm der Gefangen Překlad: Pátková, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 15 × 21,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Lucie a její přátelé konečně z posledních sil dorazí do města přeživších. Doufají, že b ... Evoluce - Věž zajatců | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Lucie a její přátelé konečně z posledních sil dorazí do města přeživších. Doufají, že budou konečně v bezpečí před útoky šílených zvířat a naleznou odpovědi na všechny ... Věž zajatců je druhý díl série Evoluce, je to postapokalyptický román, a já se nemohu dočkat třetího dílu. Děj totiž skončí vždy tak zajímavě, až člověk sotva popadá dech. Děj totiž skončí vždy tak zajímavě, až člověk sotva popadá dech. Na závěr bych chtěl poděkovat internetovému obchodu KNIHCENTRUM.cz za poskytnutí knihy Evoluce: Věž zajatců. Autor: Thomas Thiemeyer Překlad: Eva Pátková Počet stran: 328 Nakladatelství: Bookmedia Evoluce - Město přeživších - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Lucie a její přátelé konečně z posledních sil dorazí do města přeživších. Doufají, že budou konečně v bezpečí před útoky šílených zvířat a naleznou odpovědi na všechny své otázky. 0 hodnocení Evoluce - Věž zajatců 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Lucie a její přátelé konečně z posledních sil dorazí do města přeživších. Doufají, že budou konečně v bezpečí před útoky šílených zvířat a naleznou odpovědi na ...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Thiemeyer
DIMENZE
9,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Evoluce - Věž zajatců.pdf

POPIS

Lucie a její přátelé konečně z posledních sil dorazí do města přeživších. Doufají, že budou konečně v bezpečí před útoky šílených zvířat a naleznou odpovědi na všechny své otázky. Ve městě ale není něco v pořádku. Jako by se lidstvo vrátilo ke svým počátkům a na zemi znova ožil středověk. Mladí lidé zjišťují, že nejsou první cestující časem a cesta domů přes zemi obřích a hrozivých squidů nebude vůbec jednoduchá. Zdá se, že jejich dobrodružství teprve začíná.

Chcete si přečíst knihu?Evoluce - Věž zajatců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Thiemeyer. Číst Evoluce - Věž zajatců Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY