T-Force - Velký průlom: T- Force 1

T-Force - Velký průlom: T- Force 1 - Leo Kessler | Replicamaglie.com

...-Force Velký průlom. Leo Kessler. T-Force je elitní přepadová jednotka ... Knižní série T-Force | Dobré Knihy.cz ... . Zasazuje Němcům údery do těch nejchoulostivějších míst. Stvořil je generál Patton. Zodpovídají se přímo jemu. Ale v létě 1944 se zdá, že i Patton zašel příliš daleko. V rozporu s rozkazy... 4 knihy. Knihy; Bazar; Velký průlom 1. v sérii, L. Kessler (pseudonym), 2016 Koupit Koupit eknihu POSLEDNÍ MISE je závěrečnou kapitolou skutečných dobrodružství T-Force, této speciální jednotky, kterou nebylo možné nikdy a nikým zastavit! Odporúčame. Detail. Babylon armád - 1. diel ... Baronet 10,85 € 10,30 € Kúpiť ... Kniha: T-Force Velký průlom - Leo Kessler | Knihy.ABZ.cz ... . Detail. Babylon armád - 1. diel ... Baronet 10,85 € 10,30 € Kúpiť e-predplatné. Detail. T-Force Velký průlom T-Force Velký průlom Baronet 259,00 CZK 230,00 CZK. Koupit e-predplatn ... T-Force. V této sekci je 4 knížek. Řadit dle: Názvu | Ceny | Data. Cena: do 200 Kč » | do 500 Kč » | do 1000 Kč » Od Do. T-Force 1 - Velký průlom. Leo Kessler. Nedostupné. Více » 197 ... Hledáte T-Force 3 - Projít peklem od Leo Kessler? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR ... T-Force 1 - Velký průlom. Leo Kessler. kniha 259 Kč ... Knihy zo série T-Force na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. T-Force - Masakr v Métách; T-Force - Poslední mise (2007) T-Force - Projít peklem (2004) T-Force - Velký průlom; Trevír - Útěk z lágru; Turecká hra (1994) Únik do Říše; Únik z Berlína; Útok na Bagdád; V krvi a sněhu; Velký útěk; Vlčí smečka; Vražedná past; Wotan - Odvážná mise; Závod s časem; Závod tanků ... T-Force 1 - Velký průlom. Leo Kessler. 201 K č. Není skladem. Závod s časem. Leo Kessler. 215 ... T-Force je elitní přepadová jednotka. Zasazuje Němcům údery do těch nejchoulostivějších míst. Stvořil je generál Patton. Zodpovídají se přímo jemu. Ale v létě 1944 se zdá, že i Patton zašel příliš daleko. V rozporu s rozkazy svých nadřízených vyslal jednotku na tajnou misi v nepřátelském týlu. T-Force: Velký průlom. Leo Kessler. cyklus: T-Force 1 T-Force je elitní přepadová jednotka, která Němcům zasazuje údery do těch nejchoulostivějších míst. Stvořil je... T-Force je elitní přepadová jednotka. Zasazuje Němcům údery do těch nejchoulostivějších míst. Stvořil je generál Patton. Zodpovídají se přímo jemu. Ale v létě 1944 se zdá, že i Patton zašel příliš daleko. V rozporu s rozkazy svých nadřízených vyslal jednotku na tajnou misi v nepřátelském týlu....

INFORMACE

AUTOR
Leo Kessler
DIMENZE
7,40 MB
NÁZEV SOUBORU
T-Force - Velký průlom: T- Force 1.pdf

POPIS

T-Force je elitní přepadová jednotka, která Němcům zasazuje údery do těch nejchoulostivějších míst. Stvořil je generál Patton. Zodpovídají se přímo jemu. Ale v létě 1944 se zdá, že i Patton zašel příliš daleko. V rozporu s rozkazy svých nadřízených vyslal jednotku na tajnou misi v nepřátelském týlu. Mají se probojovat skrz celý německý armádní sbor, obsadit důležitý most přes řeku Sélune a držet ho, dokud nedorazí 3. armáda. A pokud se něco zvrtne, nikdo jim nepomůže. Toto je příběh jejich zoufalého dobrodružství, odehrávajícího se za krajně nepříznivých okolností.

Chcete si přečíst knihu?T-Force - Velký průlom: T- Force 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leo Kessler. Číst T-Force - Velký průlom: T- Force 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY