Životaběh

Životaběh - Lukáš Csicsely | Replicamaglie.com

...a, ze které je cítit kreativní uvolněnost a radost, vypráví hořké "curriculum vitae" hromotluka Oty ... Životaběh Ludvíka Kundery, spisovatele a nepřehlédnutelné ... ... . Text je úzce propojený s ilustracemi. Jeho životaběh sahá od dětství v eroticky dusném ghettu špitálu v Motole přes objevování světa v letech 1968 a 1969 a přes osobní i umělecké prohry a radosti, exil ve Vídni, návraty a útěky až po dnešek. Který, jak autor doufá, není ještě závěrem, ale nadějí na to, co by ještě rád dokončil, nakreslil, zahrál ... Životaběh - Csicsely Lukáš, Dolenský David. Tragikomický veršovaný příběh inspirovaný kram ... Životaběh - Lukáš Csicsely | Databáze knih ... ... Životaběh - Csicsely Lukáš, Dolenský David. Tragikomický veršovaný příběh inspirovaný kramářskými písněmi s dětskou hravostí líčí tíhu a zádrhele... Životaběh Vydavatel Galén ISBN 9788072627646 Počet stran 300 Formát 160x230 mm, brožované, barevně Vydání první, 2016 Poznámka Kniha k dostání i v elektronické podobě u smluvních prodejců eknih. Tragikomický veršovaný příběh inspirovaný kramářskými písněmi s dětskou hravostí líčí tíhu a zádrhele lidského života. Kniha, ze které je cítit kreativní uvolněnost a radost, vypráví hořké „curriculum vitae" hromotluka Oty. Text je úzce propojený s ilustracemi. V ... Životaběh - Jaroslav Jeroným Neduha, . Nakladatelství především lékařské literatury, internetové knihkupectví Lékařský kompas Crossover mezi world music a jazzem - tak by se dal nazvat jedinečný projekt Životaběh. Autorem hudby a aranží je vynikající hudebník, skladatel, pedagog a dirigent Dalibor Bárta. Autorem textů je jeho strýc Václav Bárta, příběhem provází hlas herce a dabéra Martina Stránského....

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Csicsely
DIMENZE
7,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Životaběh.pdf

POPIS

Tragikomický veršovaný příběh inspirovaný kramářskými písněmi s dětskou hravostí líčí tíhu a zádrhele lidského života. Kniha, ze které je cítit kreativní uvolněnost a radost, vypráví hořké „curriculum vitae“ hromotluka Oty. Text je úzce propojený s ilustracemi. V Životaběhu je uložený existenciální pocit ¬– ono první uvědomění si vlastní konečnosti, které zakusí dítě u počítače při hraní hopsaček, jako je Super Mario nebo Prince of Persia, jejichž postavy jdou, jdou, jdou a nakonec stejně někam spadnou. Kniha je určena dětem i dospělým.

Chcete si přečíst knihu?Životaběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Csicsely. Číst Životaběh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY