1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10

1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 - Josef Pecinovský | Replicamaglie.com

...né teorie. ... Windows Vista si pomalu ale jistě našla místo v počítačích celé řady uživatelů, ne všichni ale dokážou odhalit všechny možnosti, které jim nabízí ... 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 | Flexibooks ... ... . Právě s tím dokáže vypomoci ojedinělá publikace na českém knižním trhu, kterou je 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows Vista. 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10. Nakladatelství: Computer Press. ... Tipy a triky pro Windows 10 jsou zaměřeny nejen na začátečníky, ale také na pokročilejší uživatele, kteří chtějí v co nejkratší době najít konkrétní postu ... 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 - Josef Pecinovský ... . ... Tipy a triky pro Windows 10 jsou zaměřeny nejen na začátečníky, ale také na pokročilejší uživatele, kteří chtějí v co nejkratší době najít konkrétní postup bez zbytečné teorie. Elektronická kniha 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie 1001 tipů a triků pro... 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Hledáte 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 od Josef Pecinovský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 (Josef Pecinovský). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Dům knihy.cz > Knihy > Technika > 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10. PECINOVSKÝ Josef. Info: Computer Press, 2016 (1.) - brož., 376 str. EAN: 9788025146859 ISBN: ... 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 - Ebook written by Josef Pecinovský. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices. Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10. 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 Josef Pecinovský. Skladem 4 ks ... Tipy a triky pro Windows 10 jsou zaměřeny nejen na začátečníky, ale také na pokročilejší uživatele, kteří chtějí v co nejkratší době najít konkrétní postup bez zbytečné teorie. Kupte knihu 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 7 (Ondřej Bitto) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows Vista (kniha) Recenze knihy, která vám formou stručných tipů odhalí všechna zákoutí nejnovějšího operačního systému od Microsoftu. David Polesný | 3...

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecinovský
DIMENZE
7,46 MB
NÁZEV SOUBORU
1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10.pdf

POPIS

Nechcete složitě a zdlouhavě hledat postupy, jimiž lze urychlit a zefektivnit každodenní úkony ve Windows 10? Nebo rádi objevujete netušené možnosti, novinky a výhodné triky, jimiž svůj systém vyladíte na maximum? V tom případě je tato kniha s neuvěřitelným množstvím tipů a triků od zkušeného autora právě pro vás. Odhalíte v ní efektivní postupy, skryté volby a beze zbytku ovládnete svůj nový operační systém. Tipy a triky pro Windows 10 jsou zaměřeny nejen na začátečníky, ale také na pokročilejší uživatele, kteří chtějí v co nejkratší době najít konkrétní postup bez zbytečné teorie. Autor se v knize zabývá mimo jiné těmito tématy: - Bezproblémové ovládání Windows 10 na počítači i tabletu - Propojení počítače s mobilním telefonem a fotoaparátem - Nastavení sítě, bezdrátové připojení, sdílení dat - Komplexní správa účtů, rodičovská kontrola - Poslech hudby a sledování videí ve Windows - Speciální funkce pro notebook a tablet - Užitečné zabudované aplikace a Windows Store - Správa souborů a složek - Nastavení systému a Ovládací panely.

Chcete si přečíst knihu?1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecinovský. Číst 1001 tipů a triků pro Microsoft Windows 10 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY