Našeptávač

Našeptávač - Donato Carisi | Replicamaglie.com

...bí. V některých případech jsou nejhledanější dotazy doplněny o návrhy dotazů z různých dostupných databází (Firmy ... Kniha: Našeptávač - Donato Carrisi | Knihy.ABZ.cz ... .cz, Zboží.cz, atd.). Do našeptávače je implementováno několik funkcí: Search the world's information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features to help you find exactly what you're looking for. Než byl Frank Carter odsouzen, přezdívalo se mu Našeptávač, protože v noci lákal své oběti tím, že šeptal pod jejich okny. Ačkoli si stále odpykává trest, ve městě opět zmizí malý chlapec. Jake se začne chovat podivně. A slyší šepot pod ... Odebrání položek z našeptávače adresního řádku | Nápověda ... ... . Ačkoli si stále odpykává trest, ve městě opět zmizí malý chlapec. Jake se začne chovat podivně. A slyší šepot pod oknem… Našeptávač firem Stačí nám e-mail, nebo pár písmen z názvu, a doplníme vše od IČO, DIČ, přes adresu až po zisk, obrat, rating a scoring firmy. Validace e-mailů a telefonů Zkontrolujeme, nejen zda e-mail funguje, ale i zda přijímá adresy, a že telefonní číslo je dovolatelné. Našeptávač v Outlooku je ...

INFORMACE

AUTOR
Donato Carisi
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Našeptávač.pdf

POPIS

V lese se najde pohřbených šest useknutých rukou. Jsou uspořádány do podivného kruhu a zdá se, že patří pohřešovaným dívkám ve věku od 8 do 13 lety. Zbytky těl se však objevit nepodaří. Případ dostane na starost kriminolog Goran Gavila. Nerudný, vzpurný muž musí spolupracovat s mladou policistkou Milou Vasquezovou, která má pověst odbornice na případy pohřešovaných dětí. Je totiž poznamenaná svou vlastní tragickou minulostí, která v ní zanechala nezhojené rány a připravila ji o schopnost něco cítit. Jde o výbušný, ale podivným způsobem fungující vztah. A když v lese odhalí další tajemství, mají své životy navzájem v rukou víc než dříve. Úchvatný literární thriller, který smetl Itálii. Našeptávač rozpoutal podobnou bouři jako romány Stiega Larssona. Tento román je výjimečný - provokuje, je inteligentní a nepoddajný.

Chcete si přečíst knihu?Našeptávač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Donato Carisi. Číst Našeptávač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY