Bdělá pozornost: Esence života

Bdělá pozornost: Esence života - Osho | Replicamaglie.com

...zornost a sociální kompetence 43 Bdělá pozornost a echo efekt 45 Spojení s vlastním středem versus závislost 48 "Šťastné vlastnostii" 50 Vnitřní pozornost jako klíč 53 Meditace pro intenzivnější účinek cvičení 57 Prověrka 59 Praxe spojení s vlastním středem Praktické každodenní využití 62 1 ... Když už i Dalajlama - Marek Vlastimil - BHAKTI.CZ ... . Marek Vlastimil Stehlík EAN 9788086913001 Kniha má osm kapitol, které se věnují různým aspektům života - od lásky a přátelství až po práci a ambice - a tomu, jak nám v každé z těchto oblastí může pomoci bdělá ... Bdělá pozornost je stav bytí, v němž člověk běžně funguje ve vnějším světě, ale zároveň spočívá v poklidu svého nitra. Zklidníme-li mysl prostřednictvím meditace, otevře se nám nová možnost života v přítomném okamžiku. Bdělá pozornost vidí celou přehlídku pocitů, jakkoliv intenz ... Koncentrace (duchovní život) | Knihy.ABZ.cz ... ... Bdělá pozornost je stav bytí, v němž člověk běžně funguje ve vnějším světě, ale zároveň spočívá v poklidu svého nitra. Zklidníme-li mysl prostřednictvím meditace, otevře se nám nová možnost života v přítomném okamžiku. Bdělá pozornost vidí celou přehlídku pocitů, jakkoliv intenzivních, bez toho, že by se v nich ztrácela a bez odsuzování toho, že je máme. K jednomu z transformačních momentů mé meditační praxe došlo, když jsem byl po několik dní ztracen v opakujících se pocitech intenzivního strachu. Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda (999-00-016-0571-1) Elektronická kniha Proč je bdělá pozornost lepší než čokoláda:Průvodce na cestě k vědomému životu od autora bestselleru Dalajlamova kočka Zajímá vás, jak můžete praktikováním bdělé pozornosti čelit stresu, zlepšit pracovní výkon, zbavit se bolesti ... Bachovy květové esence pro děti na jejich dětská trápení. Proti strachu, proti úzkosti, proti stresu, proti lekavosti, proti zlým snům, pro zvýšení sebevědomí. Pojem kontemplace používají učitelé různých vyznání a směrů v rozdílných významech. Pro začátek si tedy definujeme, co pod ním rozumíme my. "Kontemplace není záležitostí nějakých technik, nýbrž celkového životního postoje ke světu, k druhým lidem, sobě a k vlastnímu životu. T. Halík. Kontemplace zjednodušeně je:. stav vědomé pozornosti Bdělá pozornost je stav bytí, v němž člověk běžně funguje ve vnějším světě, ale zároveň spočívá v poklidu svého nitra. Zklidníme-li mysl prostřednictvím meditace, otevře se nám nová možnost života v přítomném okamžiku....

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
10,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Bdělá pozornost: Esence života.pdf

POPIS

Mistr Osho se tentokrát zaměřuje na překážky, jež lidem brání ve vnášení bdělé pozornosti do každodenních činností. Bdělá pozornost je stav bytí, v němž člověk běžně funguje ve vnějším světě, ale zároveň spočívá v poklidu svého nitra. Zklidníme-li mysl prostřednictvím meditace, otevře se nám nová možnost života v přítomném okamžiku. Přestaneme se soustředit na minulost a budoucnost a budeme žít naplno teď a tady, přestaneme posuzovat, necháme věcem volný průběh a dokážeme je brát takové, jaké jsou.

Chcete si přečíst knihu?Bdělá pozornost: Esence života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Bdělá pozornost: Esence života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY