Břetislav a Jitka: Klášterní intriky

Břetislav a Jitka: Klášterní intriky - Veronika Válková | Replicamaglie.com

...ěk nekonečným lesem před hrůzu nahánějícím chlapíkem, ze kterého lezou červi, končí podvrtnutým kotníkem ... Břetislav a Jitka E-kniha - titul je ... - uniknihy.sk ... . Jako ve špatném filmu ovšem Báru v pravou chvíli zachrání rytíř a pomůže jí najít útočiště v klášteře. Útěk nekonečným lesem před hrůzu nahánějícím chlapíkem, ze kterého lezou červi, končí podvrtnutým kotníkem. Jako ve špatném filmu ovšem Báru v pravou chvíli zachrání rytíř a pomůže jí najít útočiště v klášteře. Kniha Břetislav a Jitka - Klášterní intriky je v. Přečtených: 13x: Čtenářské výzvě ... Úvod Knihy Dětsk ... Kniha Břetislav a Jitka - Klášterní intriky - Veronika ... ... . Kniha Břetislav a Jitka - Klášterní intriky je v. Přečtených: 13x: Čtenářské výzvě ... Úvod Knihy Dětská literatura Beletrie pro děti Břetislav a Jitka. Břetislav a Jitka. Klášterní intriky. Válková Veronika, Kopl Petr. Útěk nekonečným lesem před hrůzu nahánějícím chlapíkem, ze kterého lezou červi, končí podvrtnutým kotníkem. A Bára postupně odhaluje neuvěřitelná tajemství z minulosti stařičké ... Název: Břetislav a Jitka - Klášterní intriky. Autor: Veronika Válková. Ilustrátor: Petr Kopl. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Naučná literatura; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-271-0363-8 ... Břetislav a Jitka - Klášterní intriky - Veronika Válková . skladem. 169 Kč . doprava od 89 Kč. Do obchodu ... Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Od pondělí 27. dubna bude možné v běžné provozní době v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. BŘETISLAV A JITKA - klášterní intriky Útěk nekonečným lesem před hrůzu nahánějícím chlapíkem, ze kterého lezou červi, skončil podvrtnutým kotníkem. Stateční rytíři se ovšem, zdá se, ve středověku objevují v tu pravou chvíli, a jeden takový pomohl Báře najít útočiště v klášteře. Břetislav a Jitka. Kdo napsal knihu Břetislav a Jitka? Autorem je Veronika Válková, Petr Kopl. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informa...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Válková
DIMENZE
12,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Břetislav a Jitka: Klášterní intriky.pdf

POPIS

Útěk nekonečným lesem před hrůzu nahánějícím chlapíkem, ze kterého lezou červi, končí podvrtnutým kotníkem. Jako ve špatném filmu ovšem Báru v pravou chvíli zachrání rytíř a pomůže jí najít útočiště v klášteře. Ke svému zděšení však Bára zjišťuje, že jedna z urozených dívek, které tu jsou na vychování, má být unesena. Tomu je třeba za každou cenu zabránit! Bára postupně odhaluje neuvěřitelná tajemství z minulosti stařičké abatyše... Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.

Chcete si přečíst knihu?Břetislav a Jitka: Klášterní intriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Válková. Číst Břetislav a Jitka: Klášterní intriky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY